Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek, hogy lebuktam. Mit...

Félek, hogy lebuktam. Mit tegyek? Beszéljek anyával? Mi lesz, ha elítél?

Figyelt kérdés

A testem tele van szívásnyommal (a ruha takarja) és anya meglátta, mert bejött, amikor öltöztem.

Kicsit kiakadt és megjegyezte, hogy beszélgetnie kellene a barátommal esetleg, mert nem akarja, hogy dalmatának nézzenek majd.

Viszont a barátom 1 hete nem találkoztam és nem ő okozta azokat...


Félek, hogy anya tényleg mondani valamit a barátomnak, aki sosem csinált még ilyet velem és akkor elég nagy gáz lesz.

De ha meg elmondom ezt az egészet anyának, kiakad és nem szeretném, hogy elítéljen.


2014. szept. 28. 20:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd a fenébe, már megtörtént, nem tudod visszacsinálni. Szakíts a pasival, valószínűleg nem szereted....

DE! Én és még sokan mások ezt a szívás dolgot nem értjük.... Miért engedsz ilyet? Ez undorító hallod...

Én nem ribizlek le, mással is történt már ilyen, de azért remélem tanultál belőle annyit hogy nem szabad más érzéseivel játszani és hazudozni.....

2014. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
81%

"No és ha az IP címedből tudjuk, hogy ki vagy? No látod, akkor gáz van! A barátod is meg fogja tudni! Legfeljebb vár egy kicsit, hátha szorult beléd legalább 2%-nyi emberség!"


Te pont annyira ismered az IP cím fogalmát, mint a kérdező a tisztesség fogalmát.

2014. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Mivel nem egyszál bikiniben, vagy fehérneműben megyek emberek közé, ezért nem nagyon látják, mi van a ruhám alatt.
2014. szept. 29. 20:25
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

téged tényleg nem zavar, hogy így megaláztad a saját tested? tényleg ennyire nem tudod felfogni ennek a tényleges jelentését?

elég szomorú :(

2014. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
84%
Légy büszke magadra te lakókocsi patkány. xD
2018. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Na? Azóta már egyedül rohadsz egy kiskutyával, vagy megkérdezzem mégegyszer amikor 35 leszel?🤣
2020. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Dikk
2020. máj. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!