Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS! Mit csináljak? Ti mit...

SOS! Mit csináljak? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval nekem elváltak a szüleim! Ès ezen a héten jönne haza apum (ugye hogy egy kicsit együtt legyünk), de ezen a hétvégén van anyum szülinapja is! És nevelőapum kirándulást tervez anyum szülinapja alkalmából!

És most nem tudom hogy itthon maradjak vagy menjek el apummal! Mind2 változatot szeretném!

Ti mit csinálnátok? Mit csináljak, maradjak vagy menjek?

Légyszi segítsetek, és csak normális válaszokat írjatok!

Köszönöm!


2014. szept. 29. 19:14
 1/7 anonim válasza:
Úgy nem tudjátok megoldani, hogy mondjuk szombaton találkoznál apuddal és vasárnap kirándulnátok? Vagy fordítva.
2014. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben úgy oldják ezt meg, hogy hétvégét cserélnek. Vagyis nálad ez úgy lenne, hogy kirándultok a hétvégén anyukád szülinapja alkalmából és legközelebb mész apukádhoz. Csak egy sima csere.
2014. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apuval lennék, ha most jön haza és máskor nem tud. A szülinapos kirándulást el lehet halasztani egy héttel.
2014. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válaszolóknak igaza van, beszéljék ez meg a felnőttek, és találjanak olyan megoldást, hogy neked jó legyen.

Nem írtad honnan jön haza apukád, de ha ő nem tud jövő héten, akkor tegyék át a szülinapot akkorra.

Gondolom érted csak megegyeznek, és nem kell lemondanod egyikről sem.

2014. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha apukáddal ritkán tudsz találkozni, azt a programot válaszd. A szülinapi kirándulást meg lehet később is tartani, anyukád csak nem sértődik meg ezen.
2014. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerek amúgy is kb.csak dobálva van ide-oda.Szerintem a legnormálisabb hozzáállás ilyenkor az lenne,hogy apuka fogja magát és megy kirándulni.Ha ez nem fér bele,mert marakodva váltak el,akkor az apukázást is el lehet halasztani,mert anyukának most van szülinapja,ő most akar kirándulni.Nem kell mindig mindent a gyerek kedvére tenni,mert ilyenkor felemeled a gyereket a szülők mellé...magyarul mintha csak a gyerekről szólna minden.Nem csak róla szól,itt felnőttekről is szól a dolog.

Szerintem anyukádat megkellene tisztelned ezzel.

2014. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond el mindét szülődnek, hogy mind a kettőjükkel egyformán szeretnél együtt lenni. Döntsenek ők helyetted!
2014. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!