Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. O. S. A legjobb barátomat...

S. O. S. A legjobb barátomat bántalmazzák!? Nit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma elmentem valahová egy nagyon jó barátommal, akirõl mint kiderült, szobafogságban volt. Kapott egy sms-t, hogy most azonnal menjen haza az apukájától. Aztán az elõbb írt, hogy az apja nagyon megverte, a hajánál fogva emelte fel. És hogy ne mondjam el senkinek. :O azt tudni kell róla hogy mindig hülyeségeket beszél és átkölti a történteket. A szüleit és a bátyját ismerem, nagyon aranyosak. Szerintetek csak hazudott, vagy ilyenrõl nem szokott az ember hazudni. Mit tegyek??? Azt is mondta nem az elsõ alkalom. 14 évesek vagyunk

2014. szept. 27. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem annyi idősen, mint most te, több ilyen ismerősöm volt... akik úgy hazudtak, hogy magukat sem vették észre közben..

Volt olyan sztori, hogy előző nap úgy összeverték, hogy kitörött 2 foga, aztán hibátlan volt a fogsora hirtelen.

Volt olyan is, hogy az anyuka állítólag mérgében mellkason szúrta a lányát, de egy héttel később már sem seb, sem heg, se semmi..

Szóval nem kell mindent elhinni.


Bár nem kizárt, hogy ez esetleg igaz. Ki tudja..

2014. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem semmit sem kell tenned.

Ha szobafogságban volt, és mégis eljött otthonról, tőlem is kapna egy pofont, ha az én gyerekem lett volna.


Viszont ha átkölti a történeteket, simán nem foglalkoznék vele, mert tuti most is kamuzott.

2014. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szólj a te szüleidnek!
2014. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekem elszökne a szobafogságból, akkor tőlem is kapna egyet és biztos lehetne benne, hogy sehová nem mehet x ideig. Suli, haza és kész, se barátok, semmi. Mégis mit képzel, ki ő?! Egy hazug taknyos.


Amúgy, ha kitalál meg átkölt dolgokat, én a felét nem hinném el annak, amit mond, barátság ide vagy oda.

2014. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!