Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, titeket rosszul...

Szülők, titeket rosszul érintene, ha a lányotok gyakran cserélgetné a szexpartnereit? Úgy gondolnátok, hogy ez a ti rossz neveléstek eredménye?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 09:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
36%

A lányod egy könnyű kis ri..banc.Az ilyen nőket mindig is annak tartottam és fogom is.Az ok hogy néha napján össze fekszik valakivel az rendben van,de hogy hetente mással,az már elég ribi kategória bocsi,és nem kell jönni hogy ki kellenne jönni a 20. század gödréből,mert az hogy a 21. században élünk,még nem kell lemenni gátlástalan,féreg ri..banc kategóriába.Arról nem beszélve,ha a lányod jól néz ki,azért azt is megnézném,azok közül hány házas és hány kapcsolatot tesz tönkre mert viszket a pinája.Ugye ezeket sokan elfelejtik hogy az ilyen kis viszkető pinájú kis ribik,nem csak egyedülálló pasikra nyomunlnak.

Le lehet pontozni,de a lányod egy ribi,amiről nem te tehetsz.Sajnálom ha sokaknak nem tetszik a kommentem,de azért mert a 21. zázadban élünk,nem kell minden sarkán egy pasi farkán csüngeni.

2014. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Le vagy pontozva, mert annyit is érsz.

És pontosan annyi kapcsolatot tett tönkre viszkető p.inával, mint amennyit a férfiak viszkető fas.szal, mert ugye kettőn áll a dolog. Szóval ha nincsenek férfiri.bancok, akkor nincsenek női ri.bancok sem. Agyhalott.

2014. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ereznem nevelesi hibanak. Attol viszont elkeserednek hogy ilyen hulye elobb-utobb ugyis osszeszed valami nemi betegseget.
2014. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon elgondolkoznék azon, hogy mit rontottam el. Én a lányomat tisztességes, erkölcsös, tiszteletreméltó nőnek szeretném nevelni. Akit a férfiak tisztelnek. Persze pár kaland nem bűn, de ez már nem a pár kaland kategória. Azok alapján amit leírtál a lányod egy olcsó nő, aki csak arra jó, hogy megdugja valaki.

Én mélységesen szégyelném magam, és ez lenne életem legnagyobb kudarca. Egy értékes nő helyett aljaembert nevelni...

2014. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

"Agyhalott anyukád:)A férfi megteheti,a férfit ezért nem nézik rib.ancnak,de titeket sajnos igen.Ez van.Ez nem is fog változni,hiába kúrtok nyolcvan pasival 1 hónap alatt,nem fogtok ehhez hozzászoktatni minket hiába is próbálkoztok:))"


Ide kommenteld, ne magánba guchmail. Nem kell félni.

2014. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!