Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sose fogják megbocsájtani...

Sose fogják megbocsájtani hogy nem mentem egyetemre? Mit tegyek, ha egyszerűen nem erre akartam menni?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egyetemre, felvettek államira, már erre nagyon büszkék voltak.

Aztán mikor bementem eligazításra, és meghallottam milyen tantárgyaim lesznek, meg miket fogok tanulni, rá döbbentem, hogy nem erre gondoltam, mikor erre a szakra jelentkeztem!


És nem iratkoztam be.

És feszültség van a családban, meg minden nap le hülyéznek, hogy államit elszúrtam, meg ilyen lehetőséget elszalasztani! Nem volt ez egy orvosi, ne higyjétek azt, hogy ezzel én nagy dolgoktól estem, el, igazi büfészak volt, de nem gondoltam, hogy ilyen lesz, másra számítottam, tantárgyakra, meg magára az egész szakra!


Most dolgozok, és jövőre jelentkezek másik szakra, de ez se nyugtatja meg őket, folyamatosan azt mondják, hogy elrontottam!

Sose fogják ezt megbocsájtani?

18/F



2014. okt. 2. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

7.: Ez SZAKMAI tapasztalatnál tényleg így működhet, de itt nem mekdönciben való mosogatást jelent, meg hasonlókat, más hova meg úgysem veszik fel érettségivel.

Ne érts félre, tényleg jobb, mintha egyáltalán se nem dolgozna, se nem tanulna, de attól nem kell lebecsülni a diplomát.

2014. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
El kellett volna kezdened. Aztán egy év után átjelentkeztél volna máshová, ha nem tetszik.
2015. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!