Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mitől lehet, hogy haza...

Az mitől lehet, hogy haza jönnek munkából a szülők, és hirtelen nagyon sz@r kedvem lesz? (Bov. Lent)

Figyelt kérdés

Ez mar eleg régóta igy van. Pedig jó a kapcsolatunk. De míg nincsenek itthon, jo a kedvem is, szabadabbnak erzem magam stb. Mikor hazajönnek, bezarkozom a szobába es lefoglalom magam, de egyben nagyon gaz hangulatom lesz. Nagyon jo lenne ha elkoltozhetnék de meg fiatal vagyok. Végzős. Mit kene tennem hogy jobb legyen ?


17/F


2014. okt. 3. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a rossz érésed simán a bezártságérzésből adódik. Pont ahogy írtad, akkor zárkózol be amikor hazamennek. Még a depiseknek is azt szokták javasolni (tudom hogy te nem vagy az) hogy inkább menjenek valahova időt tölteni (pl sportolni) vagy szimplán társaságba. Egy szobába bezárva nem is csodálom hogy szarul érzed magad. Én javasolnék valami sportot is, az amúgy rengeteg endorfint is termel.
2014. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Semmit nem kell tenned. Csak várd meg míg elmúlik a kamaszkor :)
2014. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Ja, ez attol van, mert biologiailag mar felnott vagy, tarsadalmilag pedig nem, es onallosagra vagysz. Tudod, hogy toluk fuggsz, mikor megjonnek ez tudatosul benned, es ez zavar.


Teszem hozza, hogy teljesen termeszetesen zavar, nincs ezzel semmi gond, a gond epp azokkal van, akiket ez harmincevesen se zavar es elnek otthon a szulok nyakan.

2014. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Utolsó : szerintem 100%osan igazad van. Köszönöm !
2014. okt. 3. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, azért van, mert szereted a függetlenséget és hiába jó a kapcsolatotok, valamilyen szinten még akkor is korlátoznak.
2014. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Korlatoznak Az Biztos.
2014. okt. 4. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!