Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem estek túlzásba...

Csak szerintem estek túlzásba a legjobbb barátnőm szülei?

Figyelt kérdés

22 éves lesz a lány, dolgozik 1 éve, van egy 2 éves kapcsolata.

A párjával csak hétvégente találkoznak, ilyenkor mindig egymásnál alszanak, bár többször a fiúnál mint a lánynál mert a lány szülei elég kótyagosak.

Most amikor kijelentette a barátnőm a szüleinek hogy hétvégén a varátjánál alszik, neki estek hogy mi ez a rendszer már megint,anyukája azt is odavágta hogy a p***ja miatt teszi biztos holott ez elég durva beszólás volt, mivel ismerem barátnőmet hogy egy őszinte szerelemről van szó és sokszor összebújva egyyszerűen elalszanak mert ez kellemes nekik.

Leordították hogy nem alhat nála,persze a lány (bár sosem volt lázadó tipus) most mégis azzá vált hiszen elég röhejesek a szülei.

Én eléggé sajnálom, főleg amikor 16-17 éves lányok szülei írnak itt olyat hogy ennyi idősen már megengednék az együttalvást?!!!!

Annyira abszurd ez a helyzet, ti mit gondoltok?


2014. okt. 3. 21:04
 1/10 A kérdező kommentje:
varátjánál= barátjánál *
2014. okt. 3. 21:06
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki tudja mit jelent az egyuttalvas. 22 evesen el is lehet koltozni a pasihoz es onallo eletet kezdeni. Lehet az zavarja a szuloket hogy nem latjak hogy komolyodik a kapcsolat.
2014. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos vannak ilyen szülők.


Pláne, ha esetleg a lány előtte nem volt nagyon máshol alvós.


Az én szüleim is eléggé nehezen emésztették meg, hogy heti rendszerességgel máshol vagyok, és egyre ritkábban járok haza. Volt is belőle eléggé sok összezördülés (bár ilyen durva sosem, hogy kiabálás lett volna belőle). Néhány szülő nehezen viseli, hogy a gyerek felnő, és kézzel-lábbal küzdenek ellene.


Határozott fellépés, sok-sok türelem, és megszokják azt is. De mindenképpen a lényeg az, hogy az adott lány maga irányítsa az életét. Meg persze nem árt, ha a szülők is megmaradnak :) De egyszer fel kell nőni.

2014. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

aki ezt eltűri, az meg is érdemli


rögtön mondta volna: igen, viszket a p**ám, dugni megyek, vissza se jövök, csak holnap a cuccaimért

2014. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ostoba szülők, 22évesen már el kellene költözni tőlük aztán törődhetnek a saját pi*kal!
2014. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy menjenek együtt albérletbe, és akkor nyugtuk lesz.
2014. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Idióták. Egy válaszolónak, aki szerint "mindenki tudja, mit jelent az együttalvás". Igen, szexelnek az emberek, azt a mindenit, micsoda szentségtörés. Sőt, nap közben is szoktak szexelni, mikor nincs alvásidő. Sőt, olyanok is szexelnek, akik soha nem alszanak együtt, csak órákra találkoznak délutánonként. Még ilyet! Egy 22 évesnek tiltani a szexet? Még egy 16-17 évesnek is hülyeség, mert úgyis megteszi, de aki egy felnőtt embernek próbálja, az magából csinál idiótát. Ahogy a lány szülei is. A csaj, ha dolgozik, bizonyára van valamennyi pénze, és állandó jövedelme. Tessék szépen lekoccolni otthonról, és probléma megoldva, bár csodálom, hogy ezt tanácsolni kell, és magától nem menekül el valaki ilyen szülők mellől. Én vissza se néznék.
2014. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tervben van nekik a költözés is, de az egy külön kategóriát igényel.

Viszont rögtön lépni nem tudnak hiszen nincs annyi jó albérlet arra, csak drága.

2014. okt. 4. 02:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindegyik páromnál bejelentettem a szüleimnek a legelején, hogy mostantól Ő a párom, szeretem, elfogadni nem kötelező, de akkor többet nem beszélünk. 22 évesen meg próbáltak volna bármit is megtiltani...
2014. okt. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7. Éppen ezért írtam hogy hülyeség az összebújásos alvással jönni egy 22 éves felnőtt embernek. Miért magyarázkodik róla?
2014. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!