Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a lányotokat a...

Elengednétek a lányotokat a barátjával?

Figyelt kérdés

4 hónapja vannak együtt a barátjával, a lány 18 éves, a fiú 20. Nagyon jól kijönnek, a lányról tudják a szülők, hogy még az előző barátjával elvesztette a szüzességét (2 és fél éves kapcsolatban), a mostani párjával is volt már együttlét. Még sosem volt így "nyaralni" senkivel a lány, ez lenne az első.


Ti megengednétek? Mi lenne a beleszólásotok, kritériumok, feltételek?


Bárki véleményét szívesen meghallgatom, tanácsot kérnék!



2014. okt. 3. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Engem hasonlo helyzetben elengedtek anno szuleim, szerintem batrak voltak:-). egy het belfold volt a nyaralasunk, meg a csaladi autot is ihettuk. Nem tudom ti hova mennetek es mennyi idore.. Egyebkent elengednem, mert 18 evesen felnott no, csak feltenem nagyon. Nyilvan minden nap hivjon fel, h jol vannak, jol erzik magukat, stb.
2014. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
18 évesen hova kéne korlátozni? Nem egy alkalmi, vadidegen szexpartnerrel megy világgá, hanem a párjával nyaralni. Mit kellene ezen tiltani mégis?
2014. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak nem túl messzire mennének, 2 órás út.

Egy hétvége az intervallum.

2014. okt. 3. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Akkor plane, kerdes nelkul! ha megy egyetemre hetekig nem fogod latni, most legalabb tudod h kivel es hol van!
2014. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellene elengednem, mert 18 éves. Oda megy, ahova akar és azzal, akivel akar. Pláne, ha van rá pénze. De ha még tanul, akkor is kapna zsebpénzt, amiből össze tudná magának spórolni a nyaralás árát. Esetleg még egy kis kajapénzzel is megtámogatnám, mert nem célom megkapni a "szarszülő" címet, én is voltam fiatal, és emlékszem rá, milyen jó szerelmesen ilyen dolgokat megélni. Szeretném, ha neki is minél több ilyen kellemes élménye lenne az élete során, és ha ehhez hozzájárulhatok bármivel, megteszem. Kritérium és feltétel nem lenne. Ha nem megy a suli rovására, tőlem egy hétre is mehetne, pl. tavaszi szünetben. Érezze jól magát, egyen finomakat, szexeljen sokat és vigyázzon magára. Ennyivel indítanám útnak. Bár a szexet talán kihagynám a felsorolásból, pedig igen jó a kapcsolatunk, tabuk sincsenek, de ezt anélkül is megtenné, hogy mondom neki.
2014. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"még az előző barátjával elvesztette a szüzességét"

"Mi lenne a feltételek?"


...hát, hogy először keressék meg.

:)

2014. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!