Ez normálisan van így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Na szóval az van, hogy 12 éves vagyok és az anyukám elenged úgy hogy egyedül menjek vonattal Budapestől Velencére, még 11 éves voltam amikor ez történt először. Van 1 féltestvérem aki 30 éves és Angliában él és azt találtuk ki apámmal, hogy kimegyünk hozzá, de anyám nem jön. Nos nem sokkal az utazás előtt apámnak lett egy kisebb-nagyobb baja ami miatt egy pár napra kórházba került (és most nem mennék bele, hogy mi lett a baja).Amikor ezt anyám megtudta, hogy apám kórházba került akkor azt mondta, hogy mivel angolul tanulok egy speciális (kéttannyelvű)suliban ahol nagyon kemény az angolezért nem hagyja, hogy kárba vesszen ez az Angliai út és egyedül fogok kimenni ha apám nem gyógyul meg az út kezdetéig. Elmondott mindent, hogy mi fog történni, ha egyedül utazok majd a repülőn (A történet vége az lett, hogy apám meggyógyult az indulás előtt és mind a 2-en el tudtunk menni). Ezt a kérdést amúgy csak azért teszem föl, mert rengeteg ilyen kérdést látok hogy: "A szüleim nem engedik, hogy elmenjek bulizni, a barátokhoz vagy más településre. De könyörgöm én csak 12 vok (akkor még 11 voltam) és már is elmehettem volna egy másik országba. (Holnap is megyek Velencére)


Köszönöm annak aki végigolvasta ezt a hosszú leírást.



2014. okt. 3. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Azért remélem érzed a különbséget aközött hogy te egy repülőn fényes nappal utaztál míg mások hajnal 4-kor a sötétben a kisebbséggel mennek haza a buszon. Sokkal egyszerűbb egyedül utazni egy repülőn mint a buszon este.
2014. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamus kérdezök foruma ez????????
2014. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu kérdés, és igen érzem a különbséget
2014. okt. 4. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne gyerekem (szerencsere nincs es velhetoleg nem is lesz) akkor en 15 eves koraig nem engednem egyedul rohangalni a nagyvilagban.Sot,18 eves koraig erte mennek kocsival,vagy beultetnem taxiba,de ez en vagyok,tipikus aggodo szulo lennek:-)))


Ugyes vagy h 12 evesen ezt igy megoldod,mert ez onallosagra nevel ami kesobb hasznos lesz,addig csak annyi h nagyon vigyazz magadra es ne allj szoba idegenekkel:-))))

2014. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!