Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anya, hogy elmenjek?

Miért akarja anya, hogy elmenjek?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok.

Lesz ma a városban egy előadás, valami híres humorista jön el, és ingyenesen meg lehet tekinteni az előadását.

Anya pedig kitalálta, hogy családostul menjünk el.


De mi a rákért??


Nem érti meg, hogy elvből elítélem az ilyen "művészeket", akik +10 Forintért eljönnek haknizni egy lepratelepre.

A másik, hogy anyám elég gázos dolgokat szokott néha csinálni-mondani, ezért elég ciki lenne.

Ha esetleg nyaraláson lennénk, és ott lenne ingyenes, akkor oda elmennék, de NEM AKAROK ismerősökkel találkozni.


Anya azt mondja, hogy jó lenne, ha kimozdulnék, mert egész hétvégén itthon gépezek, meg, hogy majd mit mesélek az unokáimnak... meg hasonló hülyeségek.


Gondolom nem érti meg, hogy én rohadtul lesz*rom a jövőt...


2014. okt. 5. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Lehet o a valodi apad es szeretne hogy lasd :)
2014. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Azert akarja, hogy ne ilyen kis idióta maradjál.
2014. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

És miért baj, ha az maradok?

Inkább megnézek 3x olyan hosszú és minőségibb előadást a gépen...

2014. okt. 5. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én most abban a kivételes állapotban vagyok, hogy nem is annyira régen voltan kamasz, de még szülő sem vagyok. Szóval megértelek téged is, meg az anyukádat is.

Ő azért szeretné, hogy kimozdulj, hogy szórakozz, ismerkedj, legyen beszédtémád. Te meg azért nem akarsz menni, mert elveid vannak, és önérdekérvényesítést akarsz gyakorolni.

Hidd el, tíz év, és megoldodnak a problémáitok maguktól! :) Néha te fogsz engedni, néha ő.

2014. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Azért akarja anyud hogy szocializálódj, mert nem akar még 40 évesen is ő eltartani.

És elkezdhetnél foglalkozni a jövőddel, mert a közmunkásbérből nem telik majd netre meg számítógépre.

2014. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Minden más élőben.
2014. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan, túlzásba esel. Miért ítélsz el bárkit is a munkája miatt? Embereket szórakoztat, és ezért pénzt kap. Nem rosszabb, mint a Manchester United bármelyik futballistája, az is szórakoztat embereket.

Pláne ha híres humorista, akkor igenis érdemes elmenni, és jót szórakozni. Az egész nap gépezésnél bármi jobb.

Anyukád szeretné, ha a család együtt szórakozna, ez miért is baj?

Hogy a jövőt lesz*rod, betudom a nagyon butuska fiatal hozzáállásodnak.

2014. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!