Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám egész nap BÁNATOS és...

Anyukám egész nap BÁNATOS és SZOMORÚ mitt tegyek?

Figyelt kérdés

Mi 6=an vagyunk tesvérek, már majdnem mindenkinek már van feleságük/Férjük, és gyerekük (nekem nincs , nem is kell). Egy házban lakunk szoval sokan vagyunk és nagy a ház is,

és egyedül a nővérem ment el a házból,(csak egy nővérem van) és még is még most is sokan vagyunk.



A BAJ:

Anyunak senkise segit az otthoni munkában, (én segitek neki, mondtam is neki ha kell segitség szóljon) reggeltöl estéig egyedül csinál mindent és még a gyerkekre is vigyáz.

A háta bevan kötve , nem mondta el részletesen mi a baj de anyit tudok hogy alig megy és alig áll a lábán ,és mégis minden nap ő csinál mindent és ez még semmi mivel a tesoim is végig Őt idegesitik. (SZOSZERINT)ÉS MÉG HOZZÁ A MENYEI IS ROLA BESZÉLNEK IS MINDENNEK ELMONDJA ANYÁMAT. (kiabálnak a szobályukbol, hogy anyu is halja) :((

Anyán nem tudom hogy birja ki!! erős SZIVE van, csak hogy ne rontson a tesoimnak.



ANYU ÉS APU EGÉSZNAP SZOMORÚ MIATTUNK, LEGINKÁBB ANYU, LEGTÖBBSZÖR SIR IS HOGY MITTET ROSSZUL!!!:(

MIT TEGYEK?

MIT TEHETNÉK ÉRTE?



2014. okt. 6. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Ha tanácsot szeretnél, akkor tisztelj meg minket azzal, hogy legalább egy kicsit megpróbálsz helyesen írni!


A "szobályukból" szónál hagytam abba. Kivitt az észből.

Így írnék, én is bánatos és szomorú lennék.

2014. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetnél? Dobáljad kifelé egyesével, pereputtyostól azokat a pofátlan barmokat, akik ingyencselédnek nézik anyukádat! Azt tehetnéd!


Kímélő módban esetleg a tesóiddal ülj le, és közöld velük, hogy vagy beosztjátok innentől a házimunkát (át is vehetnétek anyukádtól, amúgy...), vagy koszban éltek, mert anyukád szervezete nem bírja ezt a megterhelést! Azt akarják, hogy belehaljon? Mert így bele fog.

2014. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!