Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elsösorban a szülöktől várom...

Elsösorban a szülöktől várom a választ arra, hogy nyitotatok-e már rá gyereketekre önkielégités közben? Ha igen akkor hogyan regáltatok, beszéltetekróla vagy ilyesmi? Ha esetleg valaki a testvérére nyitotrá az mit csinált? Nemet/Kort írjatok.

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem nyitottam rá és nem is kopogtam amíg a gyerekeim elő nem jöttek a szobájukból! Előszeretettel vették(lopták) el azokat a könyveket amitől tiltottam őket és ezek közé tartozott a szexuális témájú leírások.A tiltás nem vonatkozott az alá,hogy elrejtsem a könyvespolcról.Azt gondolom egyáltalán nem korai,ha a gyermek tízévesen elolvassa és ezek után még érdeklődik.A gyermekünk életéért felelősek vagyunk abban,hogy a prűdséggel se rontsuk el.55)N
2014. okt. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Fontos hogy fölösleges bűntudatot senkiben sem szabad kelteni, mert egy életre tönkre teheti a szexuális életét. Kopogás szerintem alapvető, de egy ilyen helyzetnek elveheti az élét ha teljesen természetesen megkérjük a gyereket hogy ha tudja hogy nem akarja hogy zavarják zárja be az ajtót vagy hasonló.

Egy apuka ismerősöm hasonló szitut úgy oldott meg, hogy később magához hívta a fiút és elmondta hogy ő is csinálta, de ugye tudja hogy ha boldog intim életet akar a későbbiekben élni egy férfi akkor nem gyorsan kell túlenni rajta hanem próbálja meg minél késleltetőbben. Ez később meghálálja magát, a család meg azt hálálná meg ha ilyenkor azért bezárná az ajtaját.

2014. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
94%
Hasonló korú fiam van (2 is) de sosem nyitottam rá, mivel kopogni szoktam. Tudom, hogy csinálják, mivel a nyomokból észre lehet ezt venni. Szerintem nem szükséges erről nagyon beszélni, mindkét félnek kellemetlen lehet. Testvérem pedig egy van, de sosem nyitott rám vagy én rá.
2014. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Oldfire ***** válasza:
Jól müködő családban természetes a kopogás. Így elmaradnak a kinos helyzetek. A kérdés is okafogyottá válik.
2021. okt. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!