Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyton piszkál mióta...

Anyám folyton piszkál mióta megtudta, hogy kripróbáltam a kéjgázt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tizennyolcéves elmúltam, ritkán szoktam szívni, nem tudom mi baja van, csak tágítom a tudatom. Bezzeg, amikor úgy berúgtam, mint a ló, akkor nem magyarázott, hogy még is mit képzelek magamról.

2014. okt. 9. 23:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*kipróbáltam
2014. okt. 9. 23:06
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Te dolgod mit csinálsz, mi ezzel úgy sem tudunk mit csinálni, meg azzal sem, hogy anyádnak mi a véleménye. Ha csak az érdekel, hogy hogy hagyja abba a macerálást, akkor mondd azt, hogy fogorvosnál kaptad és kitaláltad az ismerőseidnek a sztorit, hogy máshol szívtad, hogy érdekesebbnek tűnj, mert mindenki tök unalmasnak tart.
2014. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem úgy tűnik, elég tág már a tudatod. Ne szívd többet.
2014. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
63%

Az alkoholért nyilván nem szidott le, mert azért azt mindenki kipróbálja.

De a kéjgáz az egy kicsit más dolog....

2014. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
#3:D nekem is úgy tűnik, túl tág a tudatod - lötyögnek benne a gondolatok
2014. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igazad van, a kettő között nem sok különbség van. Mindkettő képes életeket tönkretenni.
2014. okt. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az fincsi:) Lufiban?

A szülők már csak ilyenek, féltenek.

Aztán csak óvatosan az élvezetekkel:)

Van egy határ, ne lépd át!

2014. okt. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Olyat nem lehetne, hogy tanulással tágítod a tudatodat?


Amúgy mondd meg anyádnak, hogy a kisebb műtétekhez is nitrogén-oxidult használnak bódítószernek, illetve az USA-ban a fogorvosok is előszeretettel alkalmazzák, szóval ne aggódjon.

2014. okt. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én szüléskor szívtam kéjgázt.Hát mit mondjak a tudatom egyáltalán nem tágult ki tőle.A fájdalmat ugyanúgy éreztem,de azt sem tudtam hol vagyok.Ha ez valakinek jó élmény,gratulálok.Nekem borzalmas volt
2014. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért piszkál, mert anyukádnak több agysejtje van, mint neked, így jól tudja, orvosi felügyelet (dózis, belégzés szám, stb) nélkül nem csupán másnapi ordenáré fejfájást, de agyérgörcsöt (bénulás, légzésleállás) okozhat. Ezért piszkál.
2014. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!