Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » (Előre is bocsi, hogy hosszú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Előre is bocsi, hogy hosszú) Valaki olyantól kellene vélemény (nőtől), akinek a párja szokott egyedül bulizni járni?!

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom, már 9 hónapja. A baj az, hogy mostanában sokat veszekszünk. Nekem szokásom, hogy apró dolgokat felfújok, és (nem tudom megmagyarázni miért) de az utóbbi időben egyre jobban féltékenyebb vagyok. A párom azt mondja, hogy úgy érzi én mindig a tüskét keresem benne. Nem akarom elmarni magam mellől igazából, mert szeretem Őt. Szeretném jól csinálni a dolgokat. De hogyan csináljam jól ha belül háborognak bennem az érzések? Hogyan mutassam magam boldognak és vidámnak amikor belül nyugtalan vagyok?! Nem bízok meg benne annyira amennyire kellene, nem tudom megmagyarázni miért, talán azért mert előttem elég sok nővel volt, és nem volt komoly kapcsolata. A helyzet az, hogy most ismételten rosszul érzem magam. A bátyja elhívta magához mert elvileg "kanbulit" tartanak. Mi a kapcsolat elején lekötöttük hogy nem járunk külön utakon. Nem is tetszett a dolog, mert rosszul esik hogy elmegy nélkülem, pedig tisztában voltam vele, hogy lesz ott nő is, és ezt ő is nagyon jól tudta. - Engem a tesóm sose hív el egyedül, hogy töltsünk együtt egy iszogatós éjszakát vagy valami, de ha ilyen lenne, biztos hogy megsértődne, hogy őt miért nem hívja. - Persze elment. Most hívott nemrég. Megkérdezte mizujs, meg ilyesmi. Elmondta vele mivan, és azt is hogy van ott 2 vagy 3 nő. És hogy még érkeznek az emberek. Azt mondja persze mind pasival érkezett, de akkor is. Azt mondta most nekem a telefonban hogy majd legközelebb elvisz engem magával, de ha nagyon akart volna most is elvihetett volna VAGY NEM?! Idegesít a dolog, nagyon szarul érzem magam. Egyrészt mert bármi történhet ott, másrészt mert nélkülem elment. Valaki adjon tanácsot szépen kérem!

2014. okt. 11. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki segíthetne, hogy hogyan nyugodjak meg! :(
2014. okt. 11. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne hogy mindenhova magával vigyen???

Attól hogy TE nem bízol benne, neki nem kell belefulladnia a kapcsolatotokba!

2014. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert ezt beszéltük meg.
2014. okt. 11. 21:33
 4/4 anonim válasza:
Írtam privát üzenetet mert túl hosszú meg részletes lett!
2014. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!