Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám azzal vádolt hogy...

Édesanyám azzal vádolt hogy én turkáltam a tásájában mert az aprópénzei kivoltak esve a táska aljára. Rámfogta hogy én csináltam. Pedig, NEM! Mert leckét írtam és tanultam idáig. Nemhiszi el hogy nem én voltam. Mit tegyek? 14/l

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szép, hogy nem hiszi el. "Sajnálom, hogy nem hiszed el" - ezt mondjad neki és semmi többre ne reagálj ez ügyben. Majd megnyugszik.
2014. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, ne bizonygasd a magadét, annál rosszabb. Ha egy kicsit megnyugszik, azért elmondhatod, hogy ez neked rosszul esett, lehet, hogy nem jól csukta be a tárcáját, és azért szóródott szét. Ez bizalom kérdése, fogalmam sincs, hogy jutottál odáig, hogy anyukád nem hisz, talán fog még változni a hozzáállása. Tanulj szorgalmasan, és segíts neki ha tudsz a házimunkában, közben meg beszélgethettek.
2014. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm!

De nekem ezt mondta mérgesen: tudom hogy hazudsz ne tagadt le! Rendesen becsuktám a tárcám nem magától estek ki az érmék!

:/

2014. okt. 14. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát erre csak annyit tudsz felelni, hogy te pedig tudod, hogy az életben eszedbe nem jutna belenyúlni a táskájába, miért gondol rólad ilyesmit? Nem tudod bizonyítani, majd később úgyis rájön, hogy igazságtalan volt veled.
2014. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen, csak ruhával kapcsolatosan (mállott szét az anyag és rám fogta hogy én teszek szándékosan benne kárt, nagyon nagy balhé volt)

nálunk úgy alakult, hogy felnőtten, megint ezzel találkozott(ó, vagy a párja ruhája) és nevetve mondta, hogy "nézd már, kopik szét a ruha"


ekkor mondtam neki, látod, látod? gyerekkoromban meg ez miatt kaptam én..

2014. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!