Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonynak kell valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonynak kell valami kis táska az esküvő napjára?

Figyelt kérdés
gondolkozok ezen, hogy kell -e majd valami kis táska, amibe esetleg zsebkendőt tehetek, vagy akármit. ( rúzs , ilyesmi ) . Viszont lehet h felesleges,hiszen, más is tud el tenni szepit. szerintetek? vagy ha lesz táskám, tudom én azt fogni? mert végig a csokor lesz a kezembe, szóval azt meg nem akarom, hogy útba legyen.

2014. máj. 12. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
én nem szoktam látni kis táskát a menyasszonyoknál :) ha szépítkezni akarsz, félrevonulsz, hiába van tasi, úgyse a tömeg előtt rúzsozol :)
2014. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én nem akarok kistáskát cipelni, elég a virág. Vőlegénynek lesz zsebje, oda becsempészek pár zsepit, minden egyebet meg belepakolok valami kistáskába, vagy szatyorba, és anyura bízom. Vagy valaki másra.
2014. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Egyik kezembe a csokor volt, a másikkal általában a ruhát emeltem, hogy könyebben közlekedjek, a táska csak zavart volna.

Valóban lehet szükség zsepire, púderre, szájfényre stb., de ezt őrizza a tesó, sógornőd, barátnőd stb.

2014. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A koszoruslany/ok dolga ez. Ok biztositjak a ruszt, zsepit, stb.
2014. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a varrónő csinált a ruhához az anyagával megegyező kis szütyőt, szép és praktikus volt, és nem zavart a csokor fogásában.
2014. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tuti lesz. Egyrészt mert cukorbeteg vagyok, tehát ha másnál lenne a szőlőcukrom, akkor a telefonom is, hiszen a ruhákon nincs zseb. Akkor kajtassam fel az embert...nah ne :D
2014. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt,kellett,nem zavart
2014. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinnem, hogy annyira kellene az az okos telo meg az eskuvon is, foleg nem a menyasszonynak.
2014. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

"Nem hinnem, hogy annyira kellene az az okos telo meg az eskuvon is, foleg nem a menyasszonynak."


Azért írta, mert ha nem találja az embert, akinél a szőlőcukra van, akkor felhívná, hogy merre van, de a telefonja sem lenne nála, mert ha lenne zsebe, a szőlőcukrot is beletehetné.

2014. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az összehúzható kis szütyő, amit pl. a csuklódra tudsz akasztani teljesen praktikus.

De meg kell beszélni tényleg a koszorúslányokkal, segítőkkel, hogy ki mit őriz neked.

2014. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!