Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan én gondolkodom rosszul?

Komolyan én gondolkodom rosszul?

Figyelt kérdés

Egy éve elköltöztem otthonról, albérletben élek. A szüleim ezt nem tartották sosem jó döntésnek, és nemrég elkezdtünk lakásokat nézegetni. Pénteken írjuk alá a szerződést, édesapám múlt héten egyezett meg a tulajjal, aki elvileg november végén költözne.Én még éppen ezért nem mondtam fel az albérletet, hanem várok október végéig. Apámmal most beszéltünk erről, és amikor ezt megtudta, kiakadt és ordított, hogy miért nem mondtam fel az albit, megmondta, hogy megegyeztek a tulajjal, mit beszélek ostobaságokat, meg h miért nem tudtam eddig elintézni, addig haza is jöhetek, amíg nem költözöm át a másik lakásba, kit érdekel, hogy másik ismerősömet átvágták már többször, nem belőlük kell kiindulni stb.


Én most nagyon rosszul érzem magam, nem érzem úgy, hogy bármi rosszat tennék ezzel, ezt érzem biztos döntésnek.


A lakást közösen vesszük, a bútorokat és az ügyvédi díjat én fizetem, a lakásába is szeretnék beleadni, de a szüleim ezt nem szeretnék, merthogy ez az ő dolguk.


2014. okt. 14. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hát ha addig haza is mehetnél pézkidobás az albérlet
2014. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azert lett merges, mert az alberlet felmondasakor 1 honap turelmi idot kell adni. Szoval ha oktober vegen felmondod, akkor novembert meg ki kell fizetni.
2014. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szovla te jol csinaltad, apad hulye.
2014. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 hétről beszélünk, a felmondási időm 1 hónap, meg a vett lakáshoz sokkal közelebb van az albim, nem látom értelmét 2x költözködni.
2014. okt. 14. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy nem mondtad fel. Aztan ha valami miatt megsem jon ossze a lakas, akkor a hid alatt alszol?
2014. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell kifizetni, a kauciót lakom le.
2014. okt. 14. 20:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Am én fizetem az albit, dolgozom.
2014. okt. 14. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is megvárnám, amíg biztos lesz.

Nem szeretnék én sem kétszer költözni.

2014. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!