Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha a lányotok...

Mit tennétek, ha a lányotok megszállottan törődne a külsejével?

Figyelt kérdés

Nem hajlandó literes csalánsampont használni, mint mindenki más a családban. Neki drogériás samponok kellenek, mint a reklámokban (Elseve, Gliss Kur). Ugyanez a tusfürdővel. Neki nem kell literes a Lidl-ből, minimum, hogy Palmolive legyen, és csakis krémes. Ilyenekre költi el a zsebpénzét.

Képes volt kidobni egy félig teli dezodort, mert nem vállt be. Újat úgyse kap, ha kidobálja.

Mindig sminkel, bár csak a szempilláit festi. A haja a dilije. Már a derekáig ér, és képes hetente kétszer megmosni, holott olyan drága a meleg víz.

Ha meglát egy tükröt a lakásban, azonnal megnézi magát, pedig már milliószor rá lett szólva, hogy a hiúság rossz tulajdonság. Meg kérdezgeti, hogy jól áll neki ez vagy az, néha meg is jegyzi, hogy "ez a cipő jó választás volt, örülök, hogy ezt vettem", vagy "jól néz ki ez együtt, kimehetek így". Az apja már ordít vele, hacsak meghall valami hasonlót.


Megszállottan hiú, ugye?


(19 éves)


2014. okt. 16. 13:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Adj hálát az égnek hogy nem lett olyan igénytelen mint a szülei!

Ha annyira zavar hogy ad magára és nem hajlandó zsíros hajjal és büdös hónaljjal szaladgálni, esetleg vesd fel neki a diákmunka lehetőségét, vagy adj neki zsebpénzt amit beoszthat, és akkor nem kell parázni azon hogy mennyit költ magára.

Amúgy ha nektek a heti kétszeri hajmosás és a minőségi dezodor (mellrák megelőzés!!!) megszállottság, akkor ti valami undi büdi csövik lehettek...

2014. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akarja azokat a termékeket használni, amiket a család, akkor vegye meg magának.

A többiben viszont semmi kivetnivalót nem találok!

Egy héten kétszer hajat mosni egyáltalán nem gyakori.

19 évesen miért ne festhetné magát, főleg ennyire szolidan?

Azzal sincs gond, hogy örül, ha valami jót sikerült vennie és hogy kikéri a véleményeteket, hogy mi áll jól neki.

2014. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagyon messze van a megszállottságtól. Nézd meg a műkörmös, műszempillás, vakolatos, póthajas, tetovált szemöldökű kislányokat. Na ők megszállottak.
2014. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
15%

Mond el neki, hogy a Palmolive és tsai kb. ugyanazon a szinten vannak, mint egy Lidl-es literes cucc abszolúte nem jó márka.

Fúj, Palmolive...

2014. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

s képes hetente kétszer megmosni, holott olyan drága a meleg víz.


velem mit csináltál? 4× megmosom, ha sport után megizzadok!!!


am segítek: ezektől lesz megszállott

műköröm

szoli

edzés nonstop

nem evés

vakolat smink

2014. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
30%
Mármint nem sznobizmusból írom, csak kb. ugyanazzal a szeméttel vannak tömve.
2014. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Bocsika de ha drága a meleg víz, magyarán hogyha ennyire nincs pénzetek hogy ilyen alap dolgokat biztosítsatok a gyereketeknek, akkor minek csináltátok? Ja tudom, drága volt az óvszer is...
2014. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%

Megsúgom, hogy a Palmolive, Elseve és egyéb samponok semmivel nem jobbak a nagy kiszerelésű kereskedelmi samponoktól! Párat kipróbáltam és rájöttem magamtól ennyi idősen.

Kidobni sajnálom azt, ami nem válik be, általában jól megnézem azt, amit veszek, és használom addig amíg van benne.


A heti 2 hajmosás meg amúgy nem sok ennyi idősen! A 3-4 is beleférne, ilyen korban szükségesebb többször.


Magamat meg nem nézegetem ennyire a tükörben. Adok magamra és szeretek csinos lenni meg néha elkalandozni a tükör előtt, mint más többi nő is, de ennyire nem hiúskodok.


21/L

2014. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
12%

Egyik barátnőmnek és testvéremnek is ekcémás tünetei lettek Palmolive folyékony szappantól, nagyon nem jó márka.


Bár ezt inkább ne mond meg a lányodnak, mert akkor még drágább termékekhez nyúl, amik persze nem garantálják a minőséget.

"Ha meglát egy tükröt a lakásban, azonnal megnézi magát, pedig már milliószor rá lett szólva, hogy a hiúság rossz tulajdonság. Meg kérdezgeti, hogy jól áll neki ez vagy az, néha meg is jegyzi, hogy "ez a cipő jó választás volt, örülök, hogy ezt vettem", vagy "jól néz ki ez együtt, kimehetek így". Az apja már ordít vele, hacsak meghall valami hasonlót. "


Szerintem ezt a kérdést 19 éves lány tette fel, vagy kitaláció.

2014. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom, ti az Önfeláldozók csoportba tartoztok? A lányod biztos Bátor:))

Na viccet félretéve, ultra gáz szülei vannak a lányodnak, üzenem neki, hogy részvétem!

2014. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!