Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nem bírom már tovább!

Mit tegyek? Nem bírom már tovább!

Figyelt kérdés
Tehát, a családban már 7 éve az megy, hogy apám rajtam tölti ki az idegességét. Bármi baja van, és nem úgy lát valamit, egyből velem kezd ordibálni, és megpofoz, lemocskol, hogy miért létezek, meg egy .... semmirekellő kis .... vagyok, és fél órán át csak ordibál velem én meg csak sírok és fekszek az ágyban, mást nem csinálhatok, mert akkor megint megpofoz. Másodikos koromba kezdte el ezt, amióta a Hungerittől eljött, és nyitott egy saját boltot. Heti 3x rajtam töltötte, még most is tölti ki az idegét. Leülni vele beszélgetni nem lehet, mert azonnal ordít, hogy: NEM FOGOD FEL TE .... ...., HOGY NINCS IDŐM ILYENEKRE? "durr egy pofon". Anya végig nézi, és mindig csak uszítja, és ettől apa mindig idegesebb lesz és még egy pofont lekever. Egyébként amióta megszületett a testvérem, (Most 2 éves) A szobákban állandóan szétpakol, mindig nekem kell rendet rakni utána, és apám most azt mondta, ha meglát valamit a földön, legyen az a tankönyvem, vagy ilyesmi betüzeli, úgyse tanulok, minek az nekem. És ilyenkor is üvöltözik velem és mindig meg is ver. Tegnap összevesztünk azon, hogy testvérem ledobálta a tankönyveim, apám meglátta, egyből üvöltözni kezdett, aztán közbe kinn tanultam a konyhába, véletlen megbotlott az ágyban, elesett és beverte a fogát, kijött, rámordított, hogy: EZ IS MIATTAD VAN TE SEMMIREKELLŐ ....HÁZI! Megfogta a fejem, és odaverte az asztalnak. Nagyon szarul esett, de sajnos már megszoktam 7 év alatt. Aztán még hugomat is meg szokta csapkodni olyan dolgokért, hogy nem akarja felvenni a papucsot, stb.. Ettől a lelki állapottól nem tudtam tanulni fizikára, hazahoztam egy 2-est, és eltiltott 2 hónapig a: Számítógéptől, barátoktól, mamától, családtagoktól, telefontól, tv-től, és egész héten csak tanulok. De legalább a telefont adná vissza, mert arra lenne szükségem ha valami fontosat szeretnék, felhívjam pl. anyát vagy egy barátomat. És még a büntetésem a 2-es miatt, hogy minden nap kapok egy pofont. És ezt ő mondta, de mióta megtiltott mindentől, az volt 3 napja, eddig minden napi adag pofonomat megkaptam. Most megint félek, ha hazaér, megint meg leszek verve. Egyébként amióta meghalt tata, (Apa apukája) történt kereken 1 éve, azóta 2x ilyen ideges, és többször ver meg. Segítség! Egyébként nincsenek itthon, elmentek mamához, és itthon hagytam, gépről vagyok 10 percet de nem lenne szabad.

2014. okt. 16. 19:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, de sietek nagyon.
2014. okt. 16. 19:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Feltétlen töröld le az előzményeket, nehogy ezért is megverjen! Ez nagyon komoly probléma, hívd a gyermekvédelmiseket! Ha 7 éve tart, nem fog olyan könnyen megszűnni. Kitartás!! :(
2014. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
S feltétlenül vetted latleletet.remélem rendeződik...de az h a kicsit is bántja meg hogy anyud végignézi nem.normális..
2014. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Jézusom! Most ezt így ahogy végig olvastam tátva maradt a szám...

Sürgősen lépned kell ezügyben hívd fel a gyermekvédelmiseket vagy szólj bárkinek az utcából hogy ezt és amazt műveli apád, vagy gyorsan menj el rendőrségre!Sajnos ezt tudom tanácsonlni csak 13 éves vagyok de ennél durvábbat nem olvastam még!

2014. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is 13 vagyok, de nem merek szólni senkinek, mamának már mondtam egyszer hogy szóljon rá apára, mert megver, de mamát is leordította, és azt mondta nekem, ha megtudja, hogy elmondtam valakinek ásóval ver agyon.
2014. okt. 16. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Tok mindegy ki mot mond,igy nem szabad elni.Beszelj egy tanaroddal akiben megbizol es kerd meg h segitsen, hivd ki a gyerekvedelmiseket,es meg olyan kis fiatal vagy de ne add fel.Ennel te sokkal jobb es tobb vagy, es hidd el nem kell igy leelned az eleted.


Nagyon sok lehetoseged van arra,h segitseget kerj es hidd el h vannak szervezetek akik ebben tudnak segiteni szoval MUSZAJ AZONNAL felkeresned oket.


Ne felj nem fog agyonverni,ha akart volna mar megtette volna ez csak egy zsarolas a reszerol mert pontosan tudja h az amit csinal buntetendo.Szoval ne felj,megolni nem fog..szoval ilyen marhasagokat ne higyj el:-))))

2014. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 os vagyok ezt talaltam


[link]


Hivd fel oket.Azonnal.

2014. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha nem vette volna el a telefonom, már megtettem volna.
2014. okt. 16. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:

www.nane.hu


Ők is segítenek.

2014. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha visszakapod a telefont, gondolom mobil, akkor minimum vegyél fel 1-2 ilyet videóra vagy hangfelvétellel, valahogy rejtsd el a telefont és a videókat is mutasd meg valamelyik tanárodnak, vagy jóérzésű rokonnak, szomszédnak ismerősödnek, aki tudja, hogy mi a helyzet és érzed, hogy a Te pártodon áll! Az ország melyik részén laksz egyébként?
2014. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!