Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem működik a láthatás?...

Miért nem működik a láthatás? Lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

Minden 2. hétvége szombat reggel 8 tól vasárnap 18 óráig, plusz a szünetek fele lenne apukáé. A nyáron 8 napot voltak ott. Amúgy ő hétköznap szeretné 1-1 órára elvinni a gyerekeket. De a nagyobbnak ilyenkor tanulnia kell, gyakorolni. Ezt nem érti meg apuka. Meg hogy én is mennék nyaralni, ki szerettünk volna festeni, stb. De nem érdekli. Van olyan, hogy csak beállít fürdetés közben, hogy vinné őket. De ilyenkor nem engedem.

Gyerektartást majd 2 év múlva kell fizetnie. Bírói döntés.

Szerinte akadályozom a láthatást.


2014. okt. 20. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

nem

ha van papír róla, akkor ne akkor menjen a gyerekért mikor nem az ö ideje van...


más kérdés h esetleg te is lehetsz rugalmasabb ...


Meg hogy én is mennék nyaralni,

-és nem tudsz menni a gyerekekkel ????

ki szerettünk volna festeni, stb.

- gyerek mellet is lehet szépen lassanként pl én egy hónapja festem a lakást minden hétvégén helység


am ha nem jön a megszabott időben szólj a gyámügynek ...

és miért csak 2 év múlva kell gyt-t fizetnie????

2014. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg kozos hitelt fizet apuka, vagy ingo, ingatlan vagyont ajandekozott a gyerekeknek/anyukanak azert nem ekll meg fizetnie.



En engednem hetkoznap is. Orulj, hogy latni akarja

2014. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék vele fix időt hétköznapra is lebeszélni. Amikor a gyerekeknek nincs sok órájuk másnap. Pl. minden szerda délután 4kor ő megy az iskolába a gyerekekért és hazahozza őket 7-re.

Fürdetési időben be se engedném a lakásba, ha fürdetek, senkinek nem nyitok ajtót,nem hagyom a kádban egyedül a gyereket.

Ha nagyon elfajulna a dolog, akkor kérvényezném, hogy a gyermekek átadása a családsegítőben történhessen, akkor nem pattoghatna, nem lenne oka otthon zaklatni és lenne hivatalos tanúm, ha nem jön a gyerekekért.

2014. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van egy autóhitele, ami a fizuja 75%-át teszi ki. Emiatt nem fizet.

De a gyerekekkel is voltunk nyaralni. Csak hát ha ő elmehet 2 hónapra a nőjével külföldre a gyerekek nélkül, akkor egy hetet a párom szüleinél ne sajnáljon tőlem. De megoldottuk, jöttek ők is és élvezték, aminek nagyon örültem.

Nos, nálunk úgy van hétköznap, hogy fél 5-re érünk haza, fél 6-ig tanulás, aztán fél 7-7, mire a 4 gyerkőcöt megfürdetem, vacsi, 8-kor fekvés. Ézt ezt nem szeretném felrúgni. Mert 7-kor pl a kisebbek már fáradtak, 1 és 3 éves, így ha ilyenkor hozná őket , nem tudnám már megfürdetni. És mivel a nagylány, 8 éves autista, a kisebbik 7 éves hiperaktív, nekik fontos a napirend.

2014. okt. 20. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha néha ő is tanulna a gyerekekkel?
2014. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő nem tanul velük, ezt kerek perec kijelentette. :-(
2014. okt. 20. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez b.romság.m A hitel a 2. max a gyerektartás után, ui. a gyerek fontosabb az autónál :DDD.Amúgy pedig lehet mondani, hogy mi szerepel a végzésben, mikor kell elvinnie őket, ha nem akarja, akkor meg csókolom. Próbálkoznék inkább a rokonaimnál, a gyerekeknek meg ne legyen apjuk, ezt, mint példa, ne lássák.
2014. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!