Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok ti hogy fogadnatok ha...

Szulok ti hogy fogadnatok ha a lanyotoknak afrikai baratja lenne?

Figyelt kérdés
Normalis elfogado szulokrol van szo. Hetvegen lesz a talalkozas,csaladi ebed meg par napig marad a par. Csak az a baj hogy a lany olyan faluban el ahol megbamuljak az embereket,pletykasak. Mivel konnyitenetek meg a parotoknak ezt a helyzetet?
2014. okt. 21. 15:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
9-es az 1950-es évekből ír :)
2014. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Faluban (nálunk is) minden új arcról hetekig pletykál mindenki. Az, hogy a srác fekete, +1-2 hét pletykát jelent. Nekem még nincs lányom, és sosem vonzódtam az afrikaiakhoz, de ha a lányom egyszer olyat választ, nem a bőrszíne alapján fogom megítélni. Tulajdonképpen majdnem bármilyen származást tolerálnék, a keverék gyerekek pedig szépek szerintem. Az illető személyisége a kérdés, és az van, hogy messziről jött ember tényleg azt mond amit akar, úgyhogy emiatt lennék óvatos.
2014. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

"9-es az 1950-es évekből ír :)"


Tényleg tudtommal Afrikában minden 3. ember AIDS-es.

Ha szerinted ez nem számít már mint neked ok, a te életed.

De az én gyerekem ne szedjen össze semmit.

Amúgy egyébként a négerekkel nincs bajom csak az AIDS-el. Meg egyéb "jóságaikkal" de mint ember nekem mindegy milyen színű.

2014. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Azután majd ez egész falut karanténba teszik ebola gyanúval!!
2014. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Nem vagyok rasszista.
2014. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sehogy se. eppen nem lennek otthon azon a hetvegen.
2017. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem örülnék. Másik világ, másik kultúra, élesen eltérő hagyományok a nőkkel, gyerekekkel, családdal, civilizáltsággal kapcsolatban. Lebeszélném.
2019. jan. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!