Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy nő megunja a saját...

Ha egy nő megunja a saját gyerekét, és nem akarja többé nevelni akkor mit tehet? Be lehet adni intézetbe?

Figyelt kérdés
Apja nincs, nagyszülők sincsenek, illetve aki van az nem alkalmas egy kisgyerek befogadásához. A nő úgy érzi hogy nem bírja ezt tovább, a gyerek elrontja az életét, mindig mindenhol ott van és akadályozza az életben..abban hogy nyugodtan elmehessen vásárolhatni, randizgasson férfiakkal, elutazzon wellness hétvégékre, vagy akár egy pihenős vasárnapot eltöltsön egyedül. A kicsi már 3 éves, szóval nem szülés utáni depresszióról van szó szerintem.
2014. okt. 23. 12:19
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
62%
Szegény gyerek,nagyon sajnálom hogy ilyen önző anyja van és másnak meg nem lehet aki szeretne.Szégyellje magát ha így gondolkozik egy anyuka!!!megáll az ész....
2014. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom be. Kicsit sokkolt amit irtál, nekem is van gyerekem igy el sem tudom képzelni hogy egy nőben 3 év alatt ennyi anyai szeretet se alakuljon ki hogy igy gondolkodjon a gyerekével kapcsolatban.

Szomorú hogy a wellness meg a randizás miatt érzi magát akadályozva.. Pfff..

Kivánom annak a kisgyereknek hogy egy szerető családhoz kerüljön akik tisztességesen gondoskodnak róla , szeretik és vigyáznak rá és akiknek nem jelent terhet!

Szörnyű milyen emberek vannak.

2014. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
6%
Ez kamu kerdes-egy anya nem adja intezetbe a gyereket csak hogy randizgathasson.
2014. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sajnálom szegény kisgyereket. Remélem nem érezteti a nő mindezt a kisgyerekével. Családsegítőnél lehet érdeklődni. Lehet hogy a körülményeket ismerve a családsegítő egyébként is elvenné tőle a kisgyereket.
2014. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
73%

Még annyit irnék hogy itt az élő példa arra hogy milyen esetben jobb ha az anya miután megszületett a gyereke az örökbeadás mellett dönt!

( 2-es válaszoló)

2014. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
8%

Te vagy az talán? Ha meg nem, ilyenben segítkeznél bárkinek is?

Pfff...

2014. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
84%

szerintem 3 éves gyereknek még van bőven esélye, hogy családhoz kerüljön. sokan állnak ám sorba kicsi gyerekért.

szerintem jobb örökbe adni, mint egy életen át gyűlölni.

2014. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
50%
Elég önző, és szánalmas tett lenne egy nőtől, és ha ezt megtudnám róla a későbbiekben, akkor ott vége lenne a kapcsolatnak. De tudod mit, lehet jobban járna ő is, ha egy szerető családhoz kerülne.
2014. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
73%
Pfff, pfff, ha valaki így döntene a környezetemben, én is segítenék neki, mert nyilván nem lenne jó helyen nála a gyerek. De te nem is a gyerek érdekeit nézed, csak hogy az anyát megbüntesd. Az, hogy mellette a gyereknek szar, az nem számít.
2014. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
74%

Nos, voltam hasonló helyzetben. Mármint apuka lelepett, segítség nem volt. Iszonyatosan megterhelő, hogy minden felelosseg, minden munka egy személyre hárul, hogy nincs kikapcsolódási lehetoseg, mindennek az gyerek körül kell forog is. Egy normalis embernek szüksége van arra, hogy ne 7/24ben csak a gyerek töltse ki az eletet, akármennyire is szereti. Volt olyan, amikor en is azt gondoltam, a gyerekem tönkre tette az élete,et, hiszen levegőt se vehetek nelkule. Randi? Vigyem a gyereket? De különben is, hol ismerkednek, talán a játszótéren? Vasarlas nyugodtan? Ha pici, sír, ha nagyobb rohangál. Szimplán egy kis magány, semmittevés? Ot percen belul sír/éhes/pisilni kel/unatkozik/akármi.

Nekem az ovoda megváltás volt. Dolgoztam, igy felnőttek is körülvettek, volt par oram egyedul is, nem ereztem magam tovabb "rabszolgának". Egy ideig pszichologushoz is jártam, mert olyan lelkiismeret furdalásom volt amiatt, hogy örültem, "megszabadultam" a gyerektől, hogy depressziós lettem. Aztan kiderült, nincs velem semmi baj. Nagyon sok anya, plane egyedulallo anya életében van ilyen, amikor tehernek érzi a gyereket. Ettől nem rossz anya, szimplán elfáradt, kimerült. Ilyenkor kell neki a segítség. Nem elítélni kell, hanem segiteni.

2014. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!