Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így velem anyám?

Miért viselkedik így velem anyám?

Figyelt kérdés

Mindenbe beleszól, irányítani akar.

Mostanabában az a baja hogy a párommal hétvégente együtt alszom. Mimdig azt mondja hogy este mebnjek haza. Most is eljöttem páromékhoz, és hozzám vágta hogy majd ő megmondja hova megyek, ne menjek sehova, de én akkor is jöttem, nem hagyom magam. Aztán mondta hogy este menjek is hazafelé. Nem fogok menni. Mindez már úgy történt hogy a városban voltunk és ott sírtam aztán ott hagyott zokogni és hátat fordított.

Szeretnénk is majd összeköltözni párommal, ezt sem tudja elfogadni. A párom ma el akart jegyezni és zokogásomban ill. zavarodottságomban mondhatni nemet mondtam. Sikerült megbántanom. Ès azon agyalok hogy este hazamenjek-e vagy maradjak páromnál. Nem akarok hagyni anya szavának,nem iráyithat. Szerintetek?

Menjek haza ma este vagy ne?

22/L


2014. okt. 24. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideje lenne külön költözni. Anyukád valamiért nem tudott még leszakadni rólad. Amíg viszont nem laksz még külön, jobb valahogy békességben élni vele. De igyekezzetek mielőbb saját életet élni.
2014. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem mivel már dolgozom,de nem tud leszakadni rólam, azt is megmondaná hogy mit vegyek fel de nem engedem. Nevetséges.
2014. okt. 24. 17:18
 3/4 A kérdező kommentje:

És ma este? Menjek vagy maradjak?

Egyebkent nem akarok haza menni mert azzal csak ő lesz fölényben. Nem robot vagyok.

2014. okt. 24. 17:21
 4/4 anonim válasza:
Szerintem maradj. A párod meg fogja unni egy idő után, ha anyudat teszed előtérbe és nem őt.
2014. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!