Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Meddig kellene még ezt türnőm?

Figyelt kérdés
Anyámmal élünk a 4 éves fiammal. Én több pénzt kapok mint ő. Ebből adódóan na meg azért mert ő minden szarra elkölti a pénzt, sosincs lóvéja. Eddig is belenyúlkált a pénztárcámba, de ma telt be a pohár. Fiam a hosszú hétvége alatt elkezdett köhögni. Mondtam neki, hogy hétfőn dokihoz viszem. Volt 1500Ft-om a gyógyszerre. Párom még nem kap fizut pár napig. Reggel felkelek, gondoltam megnézem mégegyszer a pénzt, jol emlékszem-e mennyi van. Durván találtam benne 400ft-ot. Mert hogy ő cigit vett, majd jövőhéten vissza adja. Az rohadtul nem érdekli, hogy a gyerek most fullad majdnem meg a köhögéstől. Komolyan sírni tudnék... Jövő hónapba lehet eltudunk költőzni, de nem biztos. És ha nem, akkor nem tudom hogy birom még ki itt... :(
2014. okt. 27. 11:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja arrol nem is beszélve, hogy mindent megeszik a gyerek elől. Ha valamit csinálok neki pl sütőtök és nem eszi meg egyből, akkor mondjuk egy óra múlva már nem bírja, mert az én drága anyám megzabálta. Nem hiszem, hogy egy normális nagymama ilyen.
2014. okt. 27. 11:15
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudsz költözni, a pénzed egy kis tasakban a nyakadban.Kényelmetlen, de eredményes megoldás.
2014. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bátyám volt ilyen.

Keress valami biztos helyet a pénzednek és dugd el.

Pl én régen ragasztottam egy falikép hátuljára egy borítékot, és abba raktam bele a papírpénzt, mert nem nyomja ki és ott nem is kereste senki.

2014. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Minimalis keszpenz a tarcaban, a tobbi a szamlan, vagy a zsebedben es mielobbi koltozes. Mondjuk az is szornyu, hogy 27-en csak 1500 forintod van.....
2014. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem normalis, az anyad ez onzo dog. Felnott letere szegyelheti magat. Hogy egy felnott ember ennyire ne birjon a belevel... A masik a cigi. Az fontosabb, mint a gyerek gyogyszere?? En is voltam dohanyos, de ilyet sosem tettem volna. Meg kene forditani a szajaban.


En is azt tudom javasolni, hogy tartsd a penzedet a nyakadban.

2014. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Igen, 1500ft-om volt ami a heti tejet meg kenyeret fedezte volna, minden más van. Pénteken meg fizu...


Komolyan nem tudom meddig birom még ezt. :(

2014. okt. 27. 13:15
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

Tök mást kérdezett miért kell belekötni miért csak ennyi pénze van???!! Honnan tudod h miért annyi van, de belekötsz.


Képzeld nekem 2 ezrem van és csak h tudd azért mert 100 ezer volt a kocai javítatás, 30 ezer a gyereknek és a páromnak a gyógyazer mert betegek lettek. Na látod már mégis máshogy áll a dolog, nem azért nincs pénzem mert szórom. Képzeld amúgy hús, tészta stb van itthon nem fogunk éhen halni.



Bocsi kérdező de az ilyen mindig felhúzza az agyam.

Tarsd magadnál mindig a pénzt. Próbáljatok meg minél hamarabb elmenni ez így nem élet.

2014. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Smmi gond. Az ilyen okoskák engem is felidegesítenek...


Hát ez tényleg nem az. :(

2014. okt. 27. 14:31
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
Nem ktozkodesnek szantam, csupan megjegyeztem. Fizetesig minimum 4 nap van meg, addig 1500 forint, plane kisgyerekkel semmi, foleg, ha gyogyszert is akar venni. Egy adag antibiotikum minimum 1200 forint es amelle kell meg valami belflora helyreallito, a kohogesre kohogescsillapito vagy kopteto. Amugy se lehet valami jo az anyagi hekyzete, ha az anyjaval elnek egyutt. Prsze ma ne divat a felelos gyrmekvallalas....
2014. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó, szűnj már meg! Hogy lehetsz ilyen aljadék?! Törődj a saját - ezek szerint tökéletes - életeddel, és ne másnak osszad az észt!


Kérdező: Tedd el a kp-t, ennyi. Úgy, hogy véletlen se találja meg. És a sütit is, pl. szekrénybe, ahol tudod, hogy nem fogja nyitogatni. Mást nem tudok javasolni. amúgy én már leordítottam volna akár anyám, akr nem.

2014. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!