Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu találkozgat a régi...

Anyu találkozgat a régi szerelmével, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Szüleim házasságával nem volt semmi gond (legalábbis nekünk gyerekeknek úgy tűnt) de most anyu találkozgat a régi szerelmével. Ezt onnan tudtam meg, hogy a barátnője elszólta magát, mikor mi is ott voltunk húgommal. Mondta a pasi nevét, én meg megkrédeztem anyut ki az? Aztán elmesélte, hogy régen nagy szerelme volt, most a pasi itt van és emiatt találkoznak néha barátként. Én sajnos úgy érzem ez nem barátság eleve a barátnője sem úgy szólta el magát:( Mikor apu nincs itthon, akkor anyukám elmegy. Szerintetek hova fog ez vezetni?:(
2014. okt. 28. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Anyukádban valószínűleg előtörtek a régi érzések, és nagy valószínűséggel megcsalja apukádat. Semmiképpen ne mondd el apukádnak, mert ez az ő dolguk, ne szólj bele, azonban anyukáddal nyugodtan beszélhetsz. Természetes, hogy nektek ez rossz és fájdalmas, de nem nagyon tudtok mit tenni.
2014. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egyes hülyeséget ír. Marha okos, ha ennyiből megállapítja egy vadidegen nőről, hogy megcsalja a férjét.


Kérdező, ha anyukádnak titkolnivalója lenne, akkor nem árulta volna el, hogy kivel találkozik.


Másrészt ez az ő dolga, te a gyereke vagy és nem a házastársa, hogy emiatt aggódnod kelljen, vagy egyáltalán beleszólni.

2014. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretném hogy a szüleim elváljanak, szóval szerintem normális hogy aggódom meg amúgy sem ezt kérdeztem..akárkinek rosszul esne, ha a szülei mással találkozgatnának.
2014. okt. 28. 13:57
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Én az #1-sel értek egyet. 30N
2014. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Ebbol kaki lesz, tuti.
2014. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
2-es, anyuka valószínűleg nem azt mondta volna, hogy "a régi nagy szerelmem", ha nem lenne most is nagyon nagy szerelme, hanem azt mondta volna, hogy "egy régi ismerős"...
2014. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

"2-es, anyuka valószínűleg nem azt mondta volna, hogy "a régi nagy szerelmem", ha nem lenne most is nagyon nagy szerelme, hanem azt mondta volna, hogy "egy régi ismerős"..."


Jézusom, ez aztán döntő bizonyíték.

2014. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyítékról beszélsz? Mondta bárki is, hogy 100%, hogy tuti így van? Én csak annyit mondtam, valószínűleg így van, és a kérdező is nyilván ettől fél, és ezt sejti. Őt miért nem cseszi le senki, hogy ok nélkül aggódik? Anyuka régi szerelme, akit a mai napig régi nagy szerelmének nevez megjelenik a városban, anyuka barátnője elszólja magát úgy, hogy alapvetően titokban kellett volna tartani, anyuka titokban jár el találkozgatni vele, mikor apuka épp nincs otthon... Már nem azért, de ti mit gondolnátok, mit csinálnak?
2014. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Az 1-es hülyeségeket beszél, ne vedd figyelembe..
2014. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%

Barátilag is találkozhat egy nő egy férfivel. Szerintem.


Anyukád barátnője meg direkt beszélt úgy ahogy. Hogy nektek rossz érzést okozzon.

Egy felnőtt ember bármikor beszélhet és találkozhat a múltjában szereplő emberek bármelyikével.

Egészséges embereknél ez igy működik.

2014. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!