Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom miért beszél még régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért beszél még régi szerelmével?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem néma.
2014. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert kedves ismerőse?
2014. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleg bunko vagy, kedves elso. :)

Kerdezo.. ennek tobb oka is lehet.. ugy erzem, zavar teged ( bar kit ne zavarna aki tenyleg igazan szerelmes a parjaba ), eppen ezert miert nem beszelsz vele? Miert nem kerdezed meg tole?

2014. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám, a bnőm beszél facsén az exével és azt mondja, hogy azért mert tök jól el tud vele beszélgetni, de ez nekem rosszul esik... én sem beszélek az exemmel mert ex, és tudom, hogy rosszul esne neki
2014. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán, mert még nem tette túl magát rajta. A mi kapcsolatunk emiatt ment tönkre! A csaj folyamatosan tömte a fejét ellenem, mert zavarta az egóját, hogy már mással van. Kedves volt párom meg annyira vak, hogy nem veszi észre, hogy a csaj csak szórakozik vele, emiatt inkább eldobott engem, aki tényleg őszintén, önmagáért szereti és epekedik tovább a volt kedveséért, aki már a múltban is csak kihasználta és megcsalta...
2014. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!