Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti elfogadnátok ha a...

Szülők, ti elfogadnátok ha a lányotok egy 2 ével idősebb fiúval lenne távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
80 km távolság,én estembe nem fogadtak el engem a lány szülei,de ma sem tudom hogy miért.
2014. okt. 30. 20:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ember. 80 km sehol nem távkapcsolat. 18 éves lány, 20 éves fiú, ha a szülők nem adnak pénzt a vonatra, még dolgozni is el lehet menni. ebben a korban hogyha tényleg az a 80 km vet véget a kapcsolatnak, akkor ott nem volt igazi szerelem.
2014. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A mai fiataloknak tényleg csak ennyire futja?inkább elmennétek dolgozni 18 évesen, hogy fenntartsatok egy távkapcsolatot, ahelyett, hogy tanulnátok, karriert építenétek, buliznátok, élnétek az életeteket?Én komolyan annyira le tudok ezen döbbenni, pedig még csak 28 éves vagyok.Nem arról van szó, hogy ne legyen pasija az embernek, sőt.De hogy az egész életeteket ennyire ennek akarjátok alárendelni, ez gáz.
2014. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az ember akkor felnott ha el tudja magat tartani onnaloan.

Tehat nem az evek szama szamit hanem az eretseg.

Van onnalo lakhelyed tudsz magadra fozni mosni szamlakat fizetni penzt beosztani akkor leszel felnott.

2014. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelentene problémát.Szerintem nálatok sem a távolsággal van a baj.
2014. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lenne a távolsággal és a 2 év korkülönbséggel sem.
2014. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Egy kérdés, 3oldalnyi veszekedés..

Én még a kérdést magát se értem..Mit szólnék hozzá? Nekem is volt távkapcsom ami fél évig működött,borzalmas volt. Nem tanultam,csak gépeztem,sok volt a teló számlám,ha találkozni akartunk sok pénzbe került a szüleinknek..

Kérdező,akkor te most a fiú vagy?! Vag az anyukája? nekem ez se tiszta.. buta vagyok :D

2014. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem volt tini tavkapcsolatom edesanyam szerint biztonsagos

Egyetlen egyszer talalkoztunk a tobbi mind levelezes volt.

Semmi rossz nincs ebben.

2014. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!