Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bámul folyamatosan az...

Miért bámul folyamatosan az apám? Mit tegyek, hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az apám már több, mint egy éve folyamatosan bámul. Mindig figyel a szeme sarkából, utánam fordul, ha elmegyek mellette/mögötte. Egy ideje a melleimet kezdte el nézni, ha rövid nadrágot veszek fel, akkor a lábaimat... Meg h*lyén is viselkedik, pl. mindketten az ajtóhoz érünk, UGRIK félre, hogy elengedjen, meg ilyenek. Egyszer lehajoltam valamiért, kicsit kilátszott a fenekem, és ő meg benyúlt! (Ez kétszer is előfordult.) Ahol tudom, elkerülöm, nagyrészt a szobában vagyok, hogy a közelébe ne kerüljek. Miért csinálja ezt? Mit tegyek, hogy befejezze?

14/L


2014. aug. 28. 22:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Szólj anyukádnak, ez nem normális! Vagy tanárnak, vagy bárkinek.
2014. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
És ezt anyukád nem veszi észre?
2014. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Szólj anyukádnak minél előbb!!!!
2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen szólj erről anyukádnak. Ha ő nem segít vagy nem vesz róla tudomást, akkor beszélj az osztályfőnököddel vagy az egyik tanároddal.
2014. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld! Hát de, meg apukámmal emiatt nagyon flegma vagyok, és ezt látja, meg mondja neki, hogy "nézze inkább őt". Pedig régen olyan jó volt a kapcsolatunk... :(
2014. aug. 28. 22:41
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem eszik olyan forrón a kását, lehet, hogy kamu az egész.

Az író tudatában van annak, mik a vonzódás és a szexualitás jegyei.

Ennek ellenére azt kérdezi miért csinálja az apja.

Elég paradox.

Leírja, hogy majdhogynem utánafütyül az előszobában, de ez egy éve megy és még nem tűnt fel senkinek rajta kívül és ő is bírja ezt egy évig, holott úgy ír róla mint akit ez zavar?

Amúgy sem értem, hogy mit keres egy 14 évesen olyan ruha amiben ha lehajol kicsit kilátszik a feneke.

De nem akarok senkit sem elítélni, ha valóban ez a helyzet és édesanyád sem vette észre akkor szólj neki, hogy zavar édesapád viselkedése, ne mondj neki semmi konkrétumot csak annyit, mintha furán nézne rád, aztán majd jó anyád szemmel tartja.

2014. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

"apu légy szíves nem nézz így rám, ez olyan fura, olyan kellemetlen nekem"


ha fogdos (a jövőben), azt ne hagyd annyiban semmiképp


segítünk!

2014. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Na ne mond nekem, hogy édesanyád ezt észreveszi és annyival intézi el, hogy nézze inkább őt. Egy édesanya ilyen esetben konkrétan kiheréli apukát.

De fenntartom az állításomat némi módosítással, ha anyukád ennyivel elintézi és mégis ez a helyzet, akkor fordulj tanárhoz.

De szólok, ha ez netán kamu és poénra veszed, ne tedd mert emberéletet lehet tönkretenni azzal is ha kamu, azzal is ha nem az.

2014. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Ennyivel elintézi, hogy őt nézze?

Apád nem normális, ferde hajlamú. Ha többször előfordult, ne maradj vele otthon kettesben. Nehogy erőszakoskodni kezdjen veled, az egész életed tönkreteheti. Ha anyád nem lép erőteljesen közben fel is jelentheted a gyámhivatalban a fogdosásért. Mindketten alkalmatlanok a nevelésedre.

2014. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem viccelnem, nem viccelnék ilyennel. Nem vagyok tinip*csa, csupán itthonra nem tettem övet a nadrágomra. Az egyébként nem lehet, hogy azért ugrik félre, hogy jófej legyek vele? (Mert többnyire flegma vagyok vele ezek miatt)
2014. aug. 28. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!