Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz szülők lennénk, hogy...

Rossz szülők lennénk, hogy mondhat ilyet az anyám?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném, hogy fiatalon becsúszott a nagyobbik kislányunk. Én 20 voltam, párom 21. Ok, nem voltunk eleresztve anyagilag, én addigra fejeztem be a 2éves képzést, párom a fõsulit, de neki volt addigra munkája és egy lakása. Nem nagyon, de elférünk ezt tudtuk venni egy vidéki örökölt ház árából. Mondhatjuk, hogy õ jól keres, jó helye van. Csak én ugye keveset kaptam. Mikor megszületett a kislányunk, úgy döntöttünk, hogy bevállalunk még egyet. A két kislányunk között 16 hó van.

Másfél vlt a kicsi mikor visszamentem dolgozni.

Azóta 300 ezer a nettónk, hitelünk nincs, lakásunk van. Egy kocsit is vettünk, igaz elég tragacs. Majd lesz jobb.

Ez az egyik baja az anyámnak, hogy fiatalon, felelõtlenül? vállaltunk gyereket a semmire?, szerintem viszont 30-asok közül is van aki ilyen körülmények közé vállal két gyereket. Sõt.

A másik probléma szerinte velünk, hogy a gyerekek mellõl eljárkálunk: havi egyszer bulizni, hetente barátokkal. És barátok feljönnek hozzánk. Lyenkor normálisan elbeszélgetünk, igaz van pár lökött barátunk, de a gyerekre semmi extra hatás.

24 vagyok, igen igénylem a társaságot, van, hogy gyerek nélkül, de szerintem ezzel semmi baj!

Eddig anyám sem szólt le, most viszont ezeket vágta a fejemhez. Nagyon sz.rul esett, sírtam egy órát.

Eddig azt hittem szerinte is szépen neveljük a kislányainkat



2014. nov. 6. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Most mit vársz tapsoljunk meg? Rendben:


"ÜGYES VAGY Gizike, anyukádnak nincs igaza szuperek vagytok!"

2014. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ettől nem vagytok rossz szülők, csak anyukádnak más az elképzelése, értékrendje, és képtelen attól elszakadni... egyik füleden be, másikon ki, oszt ennyi.
2014. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg anyádnak rossz napja volt és hülyeségeket beszélt, te is azt írod, hogy normál esetben nem ez a véleménye. Ne reagáld túl, könnyen lehet, hogy holnap bocsánatot kér. Ha tényleg rendesen nevelitek a gyerekeket és nem a drogos haverjaitok csúsznak-másznak előttük nap, mint nap, akkor szerintem nem nagyon lehet belétek kötni és nem gond szerintem a havi egy buli sem, fiatalok vagytok. Talán az a baja anyádnak, hogy ő vigyáz olyankor a gyerekekre?
2014. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Párom szüleinél alszanak, ha elmegyünk. Szüleimnél eddig nem aludtak, õk amolyan nappali nagyszülõk. Elviszik õket, de hozzâk is haza. Ez oké is így, engem nem zavar, mi sem aludtunk soha nagyszülõknél, szóval ez amolyan családi szokás
2014. nov. 6. 21:04
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

21 voltam Parom 24 es 9 honapja voltunk egyutt mikor terhes lettem...

megtartottuk, mi dolgink aki bele akar szolni az eletunkbe az keresztcsontig benyalhat elotte...

ez ratok tartozik!

Azota 2 hazunk (felujitott, modern), 2 autonk van es ehhez 5 millio hitelunk.

augusztusban szuletett a lanyunk.

Azt mondtak addira már nem leszunk egyutt mire megszuletik a Fiunk! Koszonjuk szepen 7 eve jol vagyunk...

es lass csodat mi a felelotlen gyerekvallalok es rossz szulok stb (mi is megkaptuk) biztositjuk az egyik hazban a lakhatast a csaladomnak... 20 forintot nem raktak bele es mig elnek ott lehetnek!


Anyukat nem kell megkerni gyerekorzesre mikor elmentek valahova es ennyi.

nalunk parom vigyaz a kicsikre ha szinhazba megyek, en vagyok veluk mikor O focizik, es kettesben sehova se megyunk csak negyesben! Mi igy vagyunk 1 csalad, mi igy erezzuk jol magunkat ha a gyerekekkel megyunk el

2014. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez annyira jó, hogy mindenféle barom idejön és 0 százalékra lepontozza a normálisabb válaszokat, míg a full értelmetleneket meghagyja 50 százalékon. Ezzel csak a kérdezővel szúrtok ki, így nincs kedve senkinek válaszolni.
2014. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

egy két pillanat és ott fogsz állni 2 gyerekkel és minibál bérrel anyád ajtaja elött na ez a baja hogy élet végéig tarthat el titeket...

igen igen szeretitek egymást de úgy is le fog lépni

2014. nov. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kicsit tényleg elment a kedvem a válaszolástól. Az értelmes válaszokat köszönöm.

Nem tudom miért hagyna el, mert fiatalok vagyunk? Megsúgom, nem kor kérdése. A megcsalás, elhagyás mindig döntès. Vannak ilyen és olyan emberek. Tudom hogy lesznek mêlypontok majd az életünkben (bár 6 év alatt nem volt), de azért vagyunk emberek, hogy megoldjuk. Én is 100szor elcsábulhattam volna, de nem tettem. Utálom ha vki ezzel jön

2014. nov. 7. 08:47
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

Itt ne várj sok értelmes választ,.tömegben vannak itt a pazichopaták,.megcsaltak, elhagyottak.

Ránk is véresrongyra néznek,mikor megtudják,hogy 7 év után házasodtunk 24 évesen és hitel nélkül húztuk fel saját magunk a házunkat....Irigyek, ezek a magyarok nagyrésze.

Anyukád azért heccel, mert lehet jobban neveled a gyerekeid vagy neki nem volt. lehetősége ennyibszabadságra és ez nem tetszik neki,ezért talál nevetséges kifogásokat.

A ti életetek,.engedd el a füled mellett, itt is mindig a minimálbérrel jönnek,.mert az agymosottak a tv-ből meg a facebookról nyerik az "infot" ,könyörgöm mikor raktárban dolgoztam havi 140-et vittem haza most meg vállalkozásom van a minimálbér meg általában csak papíron minimálbér....itt fiatalon csak az szenved aki nem akar mást.

2014. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
persze hitel nélkül....
2014. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!