Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz szülők lennénk, hogy...

Rossz szülők lennénk, hogy mondhat ilyet az anyám?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném, hogy fiatalon becsúszott a nagyobbik kislányunk. Én 20 voltam, párom 21. Ok, nem voltunk eleresztve anyagilag, én addigra fejeztem be a 2éves képzést, párom a fõsulit, de neki volt addigra munkája és egy lakása. Nem nagyon, de elférünk ezt tudtuk venni egy vidéki örökölt ház árából. Mondhatjuk, hogy õ jól keres, jó helye van. Csak én ugye keveset kaptam. Mikor megszületett a kislányunk, úgy döntöttünk, hogy bevállalunk még egyet. A két kislányunk között 16 hó van.

Másfél vlt a kicsi mikor visszamentem dolgozni.

Azóta 300 ezer a nettónk, hitelünk nincs, lakásunk van. Egy kocsit is vettünk, igaz elég tragacs. Majd lesz jobb.

Ez az egyik baja az anyámnak, hogy fiatalon, felelõtlenül? vállaltunk gyereket a semmire?, szerintem viszont 30-asok közül is van aki ilyen körülmények közé vállal két gyereket. Sõt.

A másik probléma szerinte velünk, hogy a gyerekek mellõl eljárkálunk: havi egyszer bulizni, hetente barátokkal. És barátok feljönnek hozzánk. Lyenkor normálisan elbeszélgetünk, igaz van pár lökött barátunk, de a gyerekre semmi extra hatás.

24 vagyok, igen igénylem a társaságot, van, hogy gyerek nélkül, de szerintem ezzel semmi baj!

Eddig anyám sem szólt le, most viszont ezeket vágta a fejemhez. Nagyon sz.rul esett, sírtam egy órát.

Eddig azt hittem szerinte is szépen neveljük a kislányainkat



2014. nov. 6. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen drága, lehet irigykedni ;)
2014. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

én 28 évesen,2 kicsivel hallgatom azt,h szar anya vagyok,kukás lesz a gyerekeimből,mert nem tanítom őket semmire,nem viszem őket levegőre, egész nap a gép előtt ülök. És amgyis minek szültem.


Én is mindig sírok egy órát (heti 2x) , majd teszem tovább a dolgom,legjobb tudásom szerint.


Nem hiszed el,mennyire együttérzek veled. Próbáld meg letojni,én öt éve kapom ezt az ívet,amióta megszületett a nagyobbik.

Sógornőm nemrég kérdezte,mikor fogom végre tudni a helyén kezelni anyámat. Őszintén? Ha már nem lesz. Addig meg fog viselni mindannyiszor,h mennyire rossz anyának tart. Pedig csupán nem olyan akarok lenni,mint ő,mert abban nem volt köszönet.

2014. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ha tényleg nem viszed levegőre , de a gépet nyomkodni van időd, akkor lehet benne igazság....
2014. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mi a fene ***** válasza:
32%
Ha úgy van ahogy irod, tudod hány mama korú örülne ennek.Ne foglalkozz senki véleményével, éljétek az életeket, amibe a szórakozás, egykis buli is belefér. Mire a 30-asok észbekapnak, nektek már klassz nagy gyerkőceitek lesznek. Igen az idősebb korosztálynak a szülőség =lemondás, begubózás. Ne legyen !Ha majd iskolások lesznek lányok, több elfoglaltságuk lesz, a ti életetek is változni fog, erre készüljetek fel !
2014. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is ha nem mindig csak otthon tespedtek hanem eljártok együtt a gyerekek nélkül is valahová. Sok házasság azért romlik meg, mert csak a munka gyerek alvás szentháromságot nyomatját. Ekkor jön hogy valamelyik fél belefárad és félrelép...
2015. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!