Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem lesz fura, hogy itt...

Nem lesz fura, hogy itt alszik a barátom? Hozzam fel inkább azt, hogy aludjak én náluk?

Figyelt kérdés

Vasárnap nálunk alszik most először. De van két probléma, ami lehet, hogy nem is az, csak én fújom fel.


1. Együtt volt kb. 1 hónapig az egyik mostohatesómmal még tavasszal (ő is itt lakik). Mindketten azt mondják, hogy ez csak kavarás volt, a szex miatt találkoztak, de akkor is...

2. Az anyám és a barátom apukája szeretők voltak régebben.


Ezért valahogy nem tudom elképzelni, hogy majd vasárnap este mindannyian együtt vacsorázunk, meg minden...


Anyát látszólag ez a kapcsolat nem zavarja, mert mondta, hogy majd jöhet velünk síelni, meg majd ha januárban elutazunk a tengerpartra, jöhetne velünk és én is mehetek majd természetesen.


És most így belegondoltam ebbe, hogy nem lesz-e kellemetlen, vagy furcsa a fent említett dolgok miatt.


16/L


2014. nov. 7. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Micsoda család.Amúgy irigylem a piti problèmáidat.Igazságtalan az élet,pedig csak 3 évvel vagyok nálad idősebb.
2014. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem járnék olyannal,aki lefeküdt a féltestvéremmel vagy mostohatestvéremmel!!!!!!!!
2014. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azért, mert kiírtam egy kérdést, már rögtön 100%, hogy csak ez az egyetlen problémám?

Inkább nem kezdem el sorolni őket...

Köszönöm a hasznosra sikeredett válaszodat, az oldal lényegét nem sikerült felfognod, azt látom.



Második válaszadó, szintúgy. Nem az érdekelt, hogy te együtt lennél-e valakivel, aki lefeküdt a mostohatestvéreddel.

Én ezt kettesben megbeszéltem a mostohatestvéremmel és ennyi.

2014. nov. 7. 18:17
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Miért alszik ott? Mesze lakik?

16 évesen tuti, nem engedném meg a lányomnak, főleg ilyen előzményekkel.

Tesóddal szexelt, és hagyod, bebújjon az ágyadba....kabát nélkül dobnám ki.

Anyád, barátod apukája szeretők voltak...

Az egész család, szitu furcsa, és szerintem nem normális. Mindenki mindenkivel, és még normálisnak is tartod.

Eleve nem kezdtem volna tesóm volt fiújával.

Erkölcs nálatok úgy látom, valamiért ismeretlen fogalom.

2014. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
#1 Ne irigykedj! Csúnya dolog!
2014. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3 utcával lakik távolabb. Azért alszik nálunk, mert megkérdeztem, hogy nem lenne-e kedve hozzá. Anya megengedi, mert tudja,hogy mind a ketten felelősségteljesek vagyunk és ha bármi történne, védekeznénk. Tudja, hogyha akarunk valamit, akkor ahhoz nem kell éjszakának lennie.


Miért lenne nálunk az erkölcs ismeretlen?

A mostohatestvéremmel én ezt megbeszéltem, elmondtam a félelmeimet. Ő megnyugtatott és azóta minden oké.

Anya története pedig elég bonyolult volt, nem ezen az oldalon szeretném kitárgyalni.


Imádom, hogy az emberek azonnal elkezdenek ítélkezni. :)

2014. nov. 7. 18:24
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Belõled is mi lesz még? Persze az anyud hagyja, hiszen jó példát mutat neked.

Nem lenne gusztusom a féltestvérem exével még aludni sem.

2014. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
#5:Ugyan!Az nem csúnya dolog,hogy nekem már 8!! éve gyerekként is nagyobb problèmáim voltak,mint ennek a kiscsajnak (meg még sok másiknak) most?!Szóval az élet igazságtalansága nem csúnya dolog,csak az irigység.hahaha
2014. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
#8 Az élet nem könnyű! Lehet a kérdezőnek is vannak olyan problémái, mint neked.
2014. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mi lenne belőlem?

11.-es, gimnazista lány vagyok. Jövőre érettségizek, utána egyetemre megyek.

Ő az első barátom. Igen, tényleg jó nagy ribi vagyok...

Kár, hogy 14 éves koromban nem szökdöstem el itthonról titokban és nem feküdtem le senkivel egy parkban az éjszaka közepén, utána nem jöttem ide pánikolva, hogy "Úristen, ugye nem lehetek terhes?!", mert ugye itt ez a gyakoribb, mint az, hogy a szülővel jó kapcsolata van egy kamasznak és mindent megbeszél vele...


42%-os válaszadó, menj máshová panaszkodni és offolni!

2014. nov. 7. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!