Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem lesz fura, hogy itt...

Nem lesz fura, hogy itt alszik a barátom? Hozzam fel inkább azt, hogy aludjak én náluk?

Figyelt kérdés

Vasárnap nálunk alszik most először. De van két probléma, ami lehet, hogy nem is az, csak én fújom fel.


1. Együtt volt kb. 1 hónapig az egyik mostohatesómmal még tavasszal (ő is itt lakik). Mindketten azt mondják, hogy ez csak kavarás volt, a szex miatt találkoztak, de akkor is...

2. Az anyám és a barátom apukája szeretők voltak régebben.


Ezért valahogy nem tudom elképzelni, hogy majd vasárnap este mindannyian együtt vacsorázunk, meg minden...


Anyát látszólag ez a kapcsolat nem zavarja, mert mondta, hogy majd jöhet velünk síelni, meg majd ha januárban elutazunk a tengerpartra, jöhetne velünk és én is mehetek majd természetesen.


És most így belegondoltam ebbe, hogy nem lesz-e kellemetlen, vagy furcsa a fent említett dolgok miatt.


16/L


2014. nov. 7. 18:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
32%
Csaphatnátok orgiát is. A családban marad :)
2014. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!