Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem lesz fura, hogy itt...

Nem lesz fura, hogy itt alszik a barátom? Hozzam fel inkább azt, hogy aludjak én náluk?

Figyelt kérdés

Vasárnap nálunk alszik most először. De van két probléma, ami lehet, hogy nem is az, csak én fújom fel.


1. Együtt volt kb. 1 hónapig az egyik mostohatesómmal még tavasszal (ő is itt lakik). Mindketten azt mondják, hogy ez csak kavarás volt, a szex miatt találkoztak, de akkor is...

2. Az anyám és a barátom apukája szeretők voltak régebben.


Ezért valahogy nem tudom elképzelni, hogy majd vasárnap este mindannyian együtt vacsorázunk, meg minden...


Anyát látszólag ez a kapcsolat nem zavarja, mert mondta, hogy majd jöhet velünk síelni, meg majd ha januárban elutazunk a tengerpartra, jöhetne velünk és én is mehetek majd természetesen.


És most így belegondoltam ebbe, hogy nem lesz-e kellemetlen, vagy furcsa a fent említett dolgok miatt.


16/L


2014. nov. 7. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Most komolyan, kritizálod azokat, akik normálisan látják a helyzetet? Egyébként meg ha ilyenek a körülmények, egyáltalán minek hoztad fel, hogy aludjon ott???
2014. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom miért kell ítélkezni bárki felett is, akit még csak nem is ismerünk. Én nem állok sem a kérdező, sem a válaszolók mellett, de szerintem nem kioktatást kért, és nem is jellemzést a kérdező, hanem normális válaszokat, amit normális hangnemben és nem sértően is meg lehet fogalmazni.
2014. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg, köszönetet kellene mondanom nekik.

Mert néhány sorból azonnal normálisan lehet látni egy egész család életét...

2014. nov. 7. 18:59
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Felőlem lepontozhattok, csak mert belőlem nem hiányzik az empátia és megértés. Hajrá!
2014. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%

Hát ez elég durva :)


Én mindenesetre nem engedném 16 éves korodban az együtt alvósdit.

2014. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem, hogy te mit engednél meg, és mit nem.
2014. nov. 7. 19:41
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

igen, fura lesz. Belegondoltál h az a farok nemrég még a tesódban volt? Ráadásul itt egy tizenéves nyikhaj gyerek aki csak a szex miatt járkál össze nőkkel? H lehet vki ennyire kiégve ilyen fiatalon?

Szerintem az egész kapcsolat fura, az ottalvás már nem oszt szoroz(bár nem engedném 16évesen de látom anyukád is elég szabados..) Volt már egyáltalán nálatok a pasid vagy rögtön ottaludni megy? Mert ha úgyis ismerik( egyik másik családtagod közelebbről is mint te magad) akkor miért az alvás lenne fura? Gondolom nem közös szobában laktok. Igyekeztem nem nagyon beszólni de ne haragudj kérdező valami szörnyen butus vagy

2014. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem lesz semmi gond, csak próbáld úgy kezelni a dolgokat, hogy inkább szembenézel a kellemetlen helyzetekkel, mint kerülöd őket.


Ha senki nek utál senkit, akkor nem lesz gond. ;-)

2014. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
52%
Nem igazán értek egyet az előttem szólókkal... Szerintem mindenkinek megvan a maga gondja, az egy másik kérdés, hogy ki mit oszt meg másokkal. Ennek az oldalnak az a lényege, hogy akár névtelenül kérdezhetünk olyat, amit személyesen nem biztos, hogy meg mernénk. Azért mert ez a lány 16 éves, és már van egy komolyabb kapcsolata, még nem r*banc! És ha a srác együtt volt a mostohatestvérével? Nem vérrokon. A szülők meg elrendezik maguk között, ahhoz senkinek semmi köze (ráadásul az anyját nem zavarja)! Nem kell azt mondani a családjára, hogy furcsa, csak mert ilyen körülmények vannak náluk. Én átérzem, nekem sem tökéletes a családom (bár szerintem senkinek sem az). Nos, hogy válaszoljak a Te kérdésedre, lehetséges, hogy kellemetlen lenne a szituáció... De szerintem az a legjobb, ha ezt megbeszéled a barátoddal, és ketten eldöntitek, hogy hova szeretnétek menni :)
2014. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
32%
Szép nagy család, és legalább minden családon belül marad....
2014. nov. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!