Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, miért nem akarok...

Mit mondjak, miért nem akarok velük "nyaralni" menni? Szerintetek megsértődnének?

Figyelt kérdés

Telente a síeléseken kívül elmegyek anyával és a férjével valamilyen trópusi helyre, nyaralni megyünk a tél közepén.

De én nem szeretnék menni velük már. Nem azt mondom, hogy soha többet, de nekem már most nyáron is unalmas, szenvedés volt a "családi nyaralás". Egyszerűen unatkozok velük, leginkább a barátaimmal, barátnőimmel lennék...

A nyári utazás is arról szólt, hogy egész délelőtt a szállodaszobámba ültem, aztán ebédet rendeltem a szobámba, a délutánt meg vagy a parton, vagy a medence mellett töltöttem, esetleg vásároltam.

Régebben jobb volt, mert jött velünk a legjobb barátnőm, meg én is mentem velük mindenhova, csak elszúrtam a barátságunkat.


Mi lehetne egy olyan jó kifogás, amivel nem bántom meg őket, de nyugodtan itthon hagynak?

(Megbíznak bennem, szóval nem az lenne a baj, hogy egyedül lennék.)


2014. nov. 7. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mondd el õszintén a panaszodat.Viszont örülnöd kellene,hogy van ilyen lehetõséged.
2014. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mond nekik, hogy eleget dolgoznak év közben, pihenjenek együtt, és menjenek el "pótnászútra"

Ahogy írtad, látták ők már, hogy csak szenvedsz ezeken a közös nyaralásokon, annak meg semmi értelme, sőt még az ő hangulatukon is rontasz.

Hivatkozhatsz egy kis romantikára, kettesben sétálásra, és hogy nem szeretnél ott lábatlankodni, meg ugye a generációs eltérések az érdeklődési körötökben.

Megértik! Főleg, ha csak a szállodában kuksolnál.

2014. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok (februárban leszek 17).

Örülök, meg minden, de ha nem élvezem, hanem számolom, hogy mikor jöhetek haza, akkor felesleges mennem.

2014. nov. 7. 20:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Az igazat. Hogy inkább máshová mennél. Ők is örülni fognak neki, ne aggódj. Végre lesz idejük egymásra.
2014. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Vigyenek engem helyetted. :D Édesanyám is meghalt màr elèg règen,na meg nincs is pénzünk ilyen luxusutakra.Ráadásul apukámmal el akartam menni nyáron pár napra belföldön,de ő velem nem akar màr.Szóval nekem nem kène kétszer mondani,hogy menjek! :D

18/L

2014. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezek a nyaralások remek alkalmak új ismeretségek, szerelmek, futó kalandok kialakulásának.


Semmi pénzért nem hagynám ki a helyedben!


Nem vagy te összekötve a szüleiddel, elmész velük, aztán úgy is azt csinálsz ami jól esik. Nem kell anya szoknyája mellett lógni egész nap, gondolom... ;-)

2014. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
5-ös! :) Ki a francot érdekel? Ne itt tessék sajnáltatni magad. :)
2014. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
#7:F.szom sem sajnáltatja magát,a te szánalmad meg plàne nem kéne.Csak mondtam,hogy én szívesem megyek,meg azt is,hogy miért.Elèg gáz vagy,hogy csak ezért kommenteltél. :D
2014. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

ma 22:56

De egy undorító féreg vagy....

2014. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igaza van. Kit érdekel?
2014. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!