Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, miért nem akarok...

Mit mondjak, miért nem akarok velük "nyaralni" menni? Szerintetek megsértődnének?

Figyelt kérdés

Telente a síeléseken kívül elmegyek anyával és a férjével valamilyen trópusi helyre, nyaralni megyünk a tél közepén.

De én nem szeretnék menni velük már. Nem azt mondom, hogy soha többet, de nekem már most nyáron is unalmas, szenvedés volt a "családi nyaralás". Egyszerűen unatkozok velük, leginkább a barátaimmal, barátnőimmel lennék...

A nyári utazás is arról szólt, hogy egész délelőtt a szállodaszobámba ültem, aztán ebédet rendeltem a szobámba, a délutánt meg vagy a parton, vagy a medence mellett töltöttem, esetleg vásároltam.

Régebben jobb volt, mert jött velünk a legjobb barátnőm, meg én is mentem velük mindenhova, csak elszúrtam a barátságunkat.


Mi lehetne egy olyan jó kifogás, amivel nem bántom meg őket, de nyugodtan itthon hagynak?

(Megbíznak bennem, szóval nem az lenne a baj, hogy egyedül lennék.)


2014. nov. 7. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is igaza van
2014. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ilyen erővel ne válaszoljon és ne kérdezzen senki, mert kit érdekel? Hogy lehet arra, hogy meghalt az édesanyja ezt válaszolni, hogy kit érdekel? Undorító, rosszindulatú népség...
2014. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

70%-os válaszoló ne fogalkozz velük!:)

Azok írogatnak ilyeneket,akiknek még él az anyjuk,különben nem írogatnának ilyeneket.Lesz majd még nekik is rossz. ;)

2014. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És attól te előbbre leszel, hogy lesz majd másnak is rossz? Vagy az ötös? Én sem értem, miért őt kellene vinni, miért nem egy hajléktalant, akinek nem csak a luxus hiányzik az életéből. Vagy egy észak koreai kisgyereket. Vagy egy etiópot.
2014. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó!Na ebből látszik,hogy nem tudod milyen félárvának lenni,pláne úgy,hogy pont az anyuka hal meg,az apa meg elég beteg.Nem csak a luxus hiányzik az életemből.Van,hogy nem eszem 2 napig is vagy max 200 kalóriát,főtt ételt meg kb 4-5 naponta egyszer.Ez biztos átlagos élet,ok.Akkor ezek még csak egy dolog.Ennél sokkal rosszabb dolgokat is tapasztaltam személy szerint.Nem sajnáltatom magam amúgy,mielőtt valaki megint ezzel jönne,csupán tènyeket közlök.Az meg már egy másik dolog,hogy ha sajnáltatni akarnám magam,akkor sem tudnám ebben a világban.
2014. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaj de sajnállak, hogy a parton kell unatkoznod. Ember, te egy elkényeztetett r1bñç vagy.
2022. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!