Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, az anyám helyében...

Szülők, az anyám helyében elengednétek egyedül találkozni egy internetes haverommal egy távolabbi városban?

Figyelt kérdés

A város kb. 100 km-re van tőlem, és már kb. 2 éve beszélünk interneten, mobilon is beszélgettünk párszor. Sok közös van bennünk, szinte a testvérem is lehetne az a haverom. És nem egy társkereső oldalon ismertem meg, hanem egy adott témával foglalkozó oldalon, fórumon, ahova nem ismerkedni járnak az emberek meg átverni másokat a kilétükkel.

Ti elengednétek az anyám helyében? Mert ő nagyon nem akar, pedig nyilván nem is egy sötét sikátorban találkoznék vele.

Én 18/F a haverom 21/F


2014. nov. 8. 11:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nagyon burokban akar tartani az anyám még így 18 évesen is. Mások simán elmennek Budapestre is egyedül, simán elengedik őket, pedig ott el lehet simán tévedni meg minden.
2014. nov. 8. 11:46
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Téged? Nem, még 30 éves korodban sem.


A saját fiamat? Minden további nélkül, ugyanis ő a korának megfelelően érett, normális, így 18 évesen eszem ágában sincs ilyen abnormálisan korlátozni.

2014. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem jön a haverod hozzátok? Neki nem lenne messzebb, mint neked a 100 km, és a szüleid is megnyugodnának, ha megismernék.


Nekem kicsit furcsa ugyanis, hogy ö az idösebb, tehét elvileg szabadabb, mégis töled várja, hoyg odautazz.

2014. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Párszor már megkérdeztem tőle ő nem jönne el ide, és nagyon az ő városában akarna találkozni. Jobb is lenne ott, mert több minden van, itt alig lehetne valamit csinálni ezen az unalmas helyen.

Nem nagyon hajlandó eljönni ő ide, azt akarja én menjek.

2014. nov. 8. 11:53
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
A válaszolók egy része elengedne. A másik része nem. Hogy neked melyik kategóriába tartoznak a szüleid, azt viszont csak te tudhatod.
2014. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég gyanús, hogy semmiképp nem akar ő jönni...
2014. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az nekem is eszembe jutott már, hogy furcsa, de kockáztatnék szívesen. Kitudja lehet jól érezném ott magam. Életem úgyse ér sokat, szóval ha történne is rossz dolog nem lenne nagy kár értem, senki nem szeret úgyse, totál magányos vagyok itt a környéken.
2014. nov. 8. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, azt hittem, hogy egy 14 eves kislany kerdezi, mar a fejemben fogalmaztam a nem valaszt.

Ennyi idosen mar kulfoldre utaztam egyedul.

2014. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Jóapáddal nézzétek meg a fickót skype-on, aztán mehetsz.

Vagy vigyél magaddal valakit.

Sajnos, nálam is berreg a vészcsengő.

2014. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te még gyerek vagy, egy normális ember viszont 18 évesen azt csinál amit akar.
2014. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!