Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy apa arra kötelezi a lányát, hogy együtt aludjanak. A kislány 9 éves, de nem akar együtt aludni, az apa viszont erőlteti?

Figyelt kérdés
A kislány 9 éves és már nem akar együtt aludni. Az apuka meg mindent megvesz neki, csak együtt aludjanak. Állandóan ölbeveszi, puszilgatja, ami a kislánynak nem tetszik és olyan, mintha az apa ezt élvezné, hogy a gyereknek ez nem tetszik...

2014. jún. 1. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező Te ki vagy ebben a történetben?
2014. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez az anya dolga elintézni, lerendezni.
2014. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Az anya hol van ilyenkor?
2014. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Beteg egy apa lehet. Valakinek ez ellen sürgősen tennie kéne, de amilyen birkák az emberek, tuti nem fognak:(
2014. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Fogadjunk, hogy elvált "anyuka" próbálja mószerolni a volt férjét!
2014. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Most miért lettem lepontozva? Szerintetek ez komolyan normális???
2014. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Akár elvált apuka, akár nem, ez nem egészséges.
2014. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A kislány én vagyok, csak azóta felnőttem... Nem emlékszem semmire az együtt alvásokból. Viszont párrkapcsolatban nem megy a szex, és rémálmaim vannak, de csak párkapcsolatban és gyerekkoromban is voltak szexuális rémálmaim... Egy fél éve villant bbe egy kép, arról, hogy apám egyszer meg akart minket verni szíjjal, szóval csak zavar, hogy nem emlékeztem erre se, és az együtt alvásra sem...
2014. jún. 1. 18:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez már komoly pszichoterápiát igényel...nem egyszerű feltárni a traumákat, de nem is lehetetlen. Valószínű, azért nem emlékszel dolgokra, mert ezek olyan mély traumák voltak, hogy tiltakozik ellene az elméd, hogy felhozd őket. De erre vannak különböző módszerek, hogy sikerüljön megszabadulni ezekről, csak nem megy egyik napról a másikra. Vagyis ha szerencséd van, akkor lehet. Akkor fogsz ezektől megszabadulni, ha vissza tudsz emlékezni rájuk, mert akkor dolgozod fel.
2014. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány egy pszihomókus. Ő majd kideríti, mi maradt meg benned, mi az oka a mostani problémáidnak. Sőt, segít majd leküzdeni is őket.
2014. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!