Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám hogy hívhatta el...

Az anyám hogy hívhatta el külföldre, ha már szakítottunk? Jogosan érzem, hogy hátba támadt ezzel?

Figyelt kérdés

Ez a fiú volt az első és egyetlen barátom, minden másban is első volt.

Kiskorunk óta jóban voltunk, 21 hónapot voltunk együtt, a nyár végén szakítottunk. Engem ez eléggé megviselt és picit bekattantam... A gardróbjában "átalakítottam" a ruháit, az imádott kütyüi megismerkedtek a vízzel, az xbox játékai kicsit összekarcolódtak és az autója sem maradt sértetlen. Tanulság, hogy ne hagyja a volt barátnőjénél az ajándékkulcsokat, ha szakítanak ő meg elutazik a szüleivel nyaralni.

De Ő még ezek után is visszaakar kapni, nem érti meg, hogy semmi esélye. Úgy volt, hogy anya, a mostohaapám, a mostohatesóm, én és a srác szülei (tehát eredetileg az exem nélkül lett volna az egész, mert "ő nem ér rá, meg kedve sincs ehhez") elutazunk külföldre pihenni, régi családbarátok. Erre tegnap a mostohatestvérem eltöri a kezét, lett valami a lábával is, így nem utazhat. Mondtam anyának ma, hogy akkor megkérdezem pár barátnőmet, erre mondja, hogy nem kell, mert ő már mondta ezt a volt barátom anyukájának és az exem mondta, hogy ő szívesen eljönne a mostohatestvérem helyett. Anya meg még örült is, meg most azzal jön, hogy higgyem el, jó lesz vele kettesben lenni kicsit, meg így legalább átbeszélhetjük az elmúlt hónapokat.


Tudja, hogy hogyan éreztem magam a szakítás után és még csak most kezdek jobban lenni... Ha ott esetleg történik valami közöttünk, amiből mégsem lesz kapcsolat, akkor ugyanott leszek, mint hetekkel ezelőtt. Azért vártam ezt az utat, hogy legalább kipihenhetem magam és nem kell semmivel foglalkoznom.


2014. nov. 14. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj.
2014. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy te egy egészen "picit" pszichopata? Vagy hány éves vagy 5? Ilyen aljas bosszút állni. A srác helyében menekülnék nemhogy a közeledben legyek.
2014. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom, de gondolom te egy olyan szakítás után, ahol kiderül, hogy megcsaltak a legjobb barátnőddel, mosolyognál az exedre.
2014. nov. 14. 17:45
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Vagy ne menj, vagy adj még egy esélyt. A többinek nincs értelme. A második javaslatomnak se sok.
2014. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Te orvosi eset vagy.

Engem is megcsaltak, a közös ágyunkban. Mégsem tettem tönkre semmilyen holmiját. Segítettem neki összepakolni, ennyi.

2014. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

Gipszet a te kezedre is. Akkor nem kell menned.

Vicc nélkül: Ha már anyád ennyire szívén viseli az érzelmeidet és semmibe veszi azt, hogy ez a fickó durván belegázolt az érzelmeidbe, akkor menjen vele nyaralni, de nélküled. Ha viszont annyira csábít az utazás, akkor sz.rjál rá, ott kinn pedig beszélgessen csak a fiú anyáddal. Összevalók.

2014. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

én megmondanám a famíliának, hogy akkor én nem megyek, de helyettem vigyék el inkább a r1banc barátnőmet, akivel félrekúrt az exem a "családi" nyaralásra.


aztán felhívnám az exemet, és megmondanám neki, hogy ne jöjjön, mer nem vele akarok lenni, hanem a barátnőmmel.

2014. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
DE igen, sőt, utána egy évig még osztálytársaim is voltak. De felnőtt, érett emberként levegőnek néztem őket, nem tettem tönkre semmijüket.
2014. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem utálom, hogy egy thaiföldi börtönbe kerüljön miattam. Vagyis jó, de, ha odakerülne, nem biztos, hogy megsajnálnám, viszont ne miattam kerüljön oda.
2014. nov. 14. 18:04
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha esze van a srácnak, akkor most ő teszi tönkre a te cuccaidat! Nagyon beteg vagy, ha képes voltál neki kárt okozni, azért, mert ott hagyott. Nem ez lesz az egyetlen dolog, ami rosszul esik majd neked. Akkor is tönkre teszed mások dolgait?
2014. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!