Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya semmire nem ad pénzt? Lent

Anya semmire nem ad pénzt? Lent

Figyelt kérdés

Van egy nővérem 18 éves.

Én 17. Egyedül nevel minket..

Anya semmire sem ad pénzt. Azt mondja nincs neki. Mikor megkapja a fizetését, akkor sem adna pár ezer forintot..

Több, mint 3 éve nem ad pénzt ruhára sem.

Eladtam valamim, amiből vettem magamnak 2 nadrágot, a többi pénzt viszont elkérte..

A nővéremnek vett 2 csizmát, 1 táskát, sálat,sapkát,tolltartót...stb

Nekem ezeket nem.

Hiába mondom neki, nem érdekli, amit mondok. Mit csináljak? Vászon cipőbe járok iskolába, de már nagyon hideg van hozzá.. :(

Tudja, de szerintem nem is érdekli.

Soha semmire nem ad pénzt, viszont cigizik is..



2014. nov. 19. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Dolgozz! Akkor nem kell kérned. Rengeteg diákmunka van, még könnyebben kapsz munkát mint egy felnőtt (végzettséggel rendelkező ember), hétvégén is lehet dolgozni.
2014. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már kerestem munkát....
2014. nov. 19. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Addig kell keresni amig nem talalsz.
2014. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem igaz, hogy nincs sportcipőd, vagy a tesódnak nincs. Nem hiszem el, hogy egy nyavajás vászoncipőd van csak. Ha a nővérednek vett csízmát, biztos van neki egy másik pár cipője, kérd el tőle. 1 év van köztetek, tesók vagytok, szinte biztos, hogy egyforma méretű a lábatok, de ha az övé véletlen nagyobb, hát kitömöd vattával. Menj el duriba, pár száz forintért lehet kapni cipőt, csízmát. Én is duriból öltözködöm.

Találd fel magad, légy talpraesett.

Minimálbéren van anyukád? akkor meg lehet érteni, hogy nincs pénze, abba pedig sajnos nem szólhatsz bele, hogy cigizik. Szégyen-nem szégyen, kérdezd meg az osztálytársaidat, barátnőidet, hogy nem e van egy cipőjük, amit odaadnának. Kérdezd meg az osztályfőnöködet, tudna e segíteni, megkérdezni, hátha a suliban valaki elhagyott egy cipőt, hátha azt megkaphatod-a sulinkba mindig voltak elhagyott holmik, azokat mindig kidobálták, vagy alapítványoknak adták.

Vagy megfagy a lábad, vagy teszel valamit.

2014. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja érdekes neki 2t is vesz neked 1 sincs. ha tényleg így van kérdezd meg, és a végén az egyik a tiéd lehet szerintem.

amúgy megértem hogy nem találsz munkát, suli időben több van, de a legtöbb helyen feltétel a 18 év.

nyárra betöltöd? úgy több esélyed lesz

2014. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem töltöm még be akkor
2014. nov. 19. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne add oda anyukádnak a pénzed...
2014. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!