Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek a szuleim nem...

Mit tegyek a szuleim nem engedik meg hogy a fiutestveremnek (nem verszerinti testveremnek) legyen telefonja merthogy csajozik ö15 eves-én (12 evvel nagyobb vagyok mint ö) szeretnek segiteni neki de hogyan?

Figyelt kérdés

A fiu nem verszerinti testverem de ugy szeretem mintha igazi lenne. Szeretne nagyon egy telefont , volt is neki mar egy egyszerubb de elromlott . En nagyon szeretnek adni eggyet neki de ha adnek akkor velem vitatkoznak a szuleim ha pedig penzt azis baj nekik mert ellenuk teszek azt mondjak. Igy nem adnak a fiutestveremnek majdnem sose koltopenzt mert ugyvannak vele hogy othon ugyis "mindent megkap" es nehogy csajozzon, mert a csajok mind hivosgatjak es nehogy elzuljön vagy hülyesseget csinaljon. De én nagyon sajnalom öt viszont en messze lakok othontol es neki nincs is senkije sem egyebkent ..max nehany haverja..

Szerintetek ez normalis hogy a szuleim ezt teszik vele es ha hazamegyek akkor is mindig vita van hogy miert adok penzt neki..



2014. nov. 19. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

OFF 27 évesen ennyire rossz helyesírás és fogalmazás az nem semmi! ON


Nem te neveled a testvéred, ne szólj bele a szüleid nevelési módszerébe!

2014. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Jön a karácsony,azt veszel neki amit akarsz!Ebbe senki nem szólhat bele!:)
2014. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Én is 15 éves vagyok

anyudék nem nagyon tudják megakadályozni hogy csajozzon.

A saját tapasztalatombol mondom hogy meg lesznek neki a módszerei hogy hogyan találkozzon a barátnőével :)

egyébként az öcséd hol tanul? gondolom már középsulis

2014. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

általában a lányokat féltik ennyire 15 évesen. súgd meg a szülőknek, hogy bárhol lehet csajozni.

és telefon nélkül a mai világban ? jó az , hogyha ott van nála. baj esetén tud szólni.

meg nem nagy összeg , legegyszerűbbek már 3-5 ezerért kaphatók.

tényleg javaslom, hogy karácsonyra lepd meg eggyel.

2014. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocs a helyesirasi hibaért de gondolom erthető voltam -telefonrol irok es az eletben vannak fontosabb dolgok is a helyeseirasnál első válaszolom - csak vedd myugodtan az életet ne legyél annyira feszült, de mindeggy nekem akár feszult is maradhatsz.

A többi válaszolonak : köszönöm az idötöket amivel megtiszteltetek amikor válaszoltatok nekem!

2014. nov. 19. 19:47
 6/10 A kérdező kommentje:

Szivesen meglepném öt karacsony előtt is de sajnos nem akarnék a szuleimmel szemben esetleg tiszteletlen lenni mivelhogy ök nem engedik ezt meg neki. Viszont emlekszem arra hogy enis pont 15 voltam amikor kaptam egy telot es azt az örömöt nem lehet leirni.. A szuleim ugy gondoljak hogy majd ha 18 lesz csinal ugyis amit akar de addig nem vehet maganak telot.

Azt nem mondtam el hogy a fiu nem saját gyermeke a szüleimnek. Sajnos a szuleim memsok szeretetet mutatnak iranta a fiu nagyon egyedul van en vagyok az aki ugazan torődik vele. De most mit csinaljak? Nehez nekem ha ra gondolok es nem tehetek semmitsem érte, viszont ha segitek ugy amint sokszor előtte is tettem akkor a szuleim ram haragszanak..

2014. nov. 19. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Ötös, a helyesírás független attól, hogy telefonról írsz vagy számítógépről. A betartása pedig egyszerű igényesség. Nem nagyobb erőfeszítés helyesen írni, mint hibásan.

Hidd el, én elég laza vagyok az életben, elég szomorú is lenne, ha a helyesírás a laza életbe nem férne bele! Pusztán igénytelen vagy, ennyi. Ne fogd a telefonra.

2014. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké elfogadom hogy szamodra az vagyok , de a kerdesemre varok értelmes válaszokat is a többi sok kedves embertől aki a kerdesemet olvassa.

Köszönöm nekik előreis !

:*

2014. nov. 19. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is válaszoltam, csak nem láttad a telefonod képernyőjén :D
2014. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lattam utolso es valaszoltamis ra


Esetleg meg vki ha valaszolni akar...

2014. nov. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!