Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa részegen elütötte a...

Apa részegen elütötte a kutyámat és annyival letudta a dolgot, hogy 'az csak egy kutya'?

Figyelt kérdés
Apa tegnap bulizni a volt a haverjaival. Van egy kutyam 8 eves korom ota velem van. Akinek van allata, tudja milyen kapcsolat alakulhat ko kozottuk. Reszegen autoval jott haza hajnalban es allitasa szerint elutotte a kocsifeljhaton, ahogy tolatott be. Fel se keltett, csak reggel kozolte velem, hogy 'meghalt a joszag' Nem erti miert vagyok kiborulva, higy 10 ev baratsag utan nehezmenyezem a dolgot. Egesz nap sirok, ott van a vere a betonon, fel se jon. :S

#kutya #apa #elutotte
2014. nov. 20. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Mit csinált a kutyád a kocsifelhajtón?
2014. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
hát ezt én sem tűrném el. ahol csak lehet kiba...nék az öreggel. bele kell pisilni a piájába, had igya.
2014. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom : ( Ezen viszont változtatni már nem lehet de másik kutyát meg ne vigyel haza amig apád ilyen életet él.
2014. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Anyukádnak meséld el !


Muszáj valakivel megbeszélned, kibeszélni magadból !

2014. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon rossz lehet.., tényleg csessz ki vele ahogy csak lehet. :(
2014. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak nagyon! 10 éves voltam amikor Apám olyan rávert a cicámra, hogy azonnal elpusztult, azért mert felmászott az asztalra. Most 41 vagyok, de ez az eset örökre belém ivódott.

Biztos nem úgy akarta Apud sem, szerintem sajnálja is a maga módján, csak nem tudja úgy kimutatni. Au

2014. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
....(folyt) szóval azt hiszi, ha lazáskodik, Neked könnyebb lesz.
2014. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Kémia órán mondta a tanár,hogy kólával szokták lemosni a vért pl.: autópályákon (a téma emlékezeteim szerint a foszfor volt). Persze biztos,hogy mással is feljön a vér... jut eszembe próbáld ki apád piàjàva.
2014. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, apud elég bunkó volt, de ezek szerint, neki ez a kutyus nem a barátja volt, mint Neked, hanem "csak egy kutya".:(
2014. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Engem jobban aggasztana az, hogy részegen vezetett. Legközelebb gyanútlan járokelőket fog megölni? Ugyanúgy az is megtörténhet.
2014. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!