Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa részegen elütötte a...

Apa részegen elütötte a kutyámat és annyival letudta a dolgot, hogy 'az csak egy kutya'?

Figyelt kérdés
Apa tegnap bulizni a volt a haverjaival. Van egy kutyam 8 eves korom ota velem van. Akinek van allata, tudja milyen kapcsolat alakulhat ko kozottuk. Reszegen autoval jott haza hajnalban es allitasa szerint elutotte a kocsifeljhaton, ahogy tolatott be. Fel se keltett, csak reggel kozolte velem, hogy 'meghalt a joszag' Nem erti miert vagyok kiborulva, higy 10 ev baratsag utan nehezmenyezem a dolgot. Egesz nap sirok, ott van a vere a betonon, fel se jon. :S

#kutya #apa #elutotte
2014. nov. 20. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :( Az én kutyuskám 2,5 hónapja halt meg, szóval teljesen meg tudom érteni, mennyire ki lehetsz borulva. Én még mindig elsírom magam néha-néha...


Apukád reakciójából ítélve pedig gondolom, hogy egyébként sem lehet túl jó, szerető apa. Én ezek után a lehető legminimálisabb mennyiséget kommunikálnék vele, ameddig nem látom rajta, hogy legalább egy kicsit is sajnálja...

2014. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
21-es vagyok, minek pontoztatok le? szerintetek rendben van, hogy valaki részegen vezet?
2014. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Szembe köpném az apámat, ha ilyet tenne és így közölné a dolgot. Nagyon sajnálom, hogy ez történt, őszintén együtt érzek veled :(
2014. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen reszegen vezett kb 300 metert. O vitt furgonnal egy csomo mindent a bulira. Nem is ertem,hogy azt a 300 metert miert nem tette meg gyalog. El se tevedt volna, mert csak egyenesen kell jonni vegig. Amugy igaz, barkit eluthetett volna fuggetlenul attol, hogy allat vagy ember van akinek nagy veszeteseg. Egyutt nottem fel a kutyusommal es egy nagyon jo baratot veszitettem el. A colat megmondom anyanak holnap, mert szornyu latvany a ver. Koszonom a jo szavakat. Aranyosak vagytok.
2014. nov. 20. 21:42
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Miért vársz együttérzést egy alkoholistától? Beteg az apád, minden szinten.
2014. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a kérdést a kutyásokhoz írtad volna be, már a neten keresztül meglincselték volna az apádat.

Így csak teljesen közömbös válaszokat kaptál, jól jellemző erre az országra az "állatszeretet", meg állatvédelem...

Jószág.

Retkes sutyerák emberek.

Apádat élve darálnám le sonkás tésztához egy ebtelep számára...

2014. nov. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Aki képes olyat mondani, h "az csak egy kutya", azzal nagyon komoly problémák vannak. A legtöbb ember totál érzelmi analfabéta, nem képesek felfogni, h az ember mennyi kötődik az állatához, meg h az állatok és élőlények. nem tudom, hány éves vagy, de én minél előbb megpróbálnak elköltözni, ilyen emberrel büntetés egy fedél alatt élni.
2014. nov. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező nyugi... leszel még te is felnőtt, meg apád is öreg, amikor rád szorulNA.
2014. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Janka néni ***** válasza:
100%

Azért szép, hogy a 10. válaszig jutottunk, míg valakinek eszébe jutott, hogy részegen vezet az apád. Gyanítom nem csak ezen a 300 méteren szokott előfordulni.

Említsd meg neki, hogy nem csak a kutyáról van szó, hanem rólad is. A reakciójával Téged is lesöpört az asztalról, mint valami lényegtelen hisztist.

Gratulálok.

2014. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, szerintem az apád így próbálja lerázni magáról a felelősséget, és a bűntudatot. az, hogy az alkoholizmusba menekül, szintén azt mutatja, hogy az élet más területén sem képes szembenézni a problémákkal, inkább félredobja őket. tényleg aggasztó a részeg vezetés, ez csak rosszabb lesz idővel, próbálj összefogni a családoddal, és legalább annyira "vágjátok pofán" a mostani cselekedetével, hogy ne tudjon elmenekülni előle, vegyétek el a piát (főleg anyukád), beszéljetek apukád barátaival, mert ma egy kutya, holnap egy ember, holnapután egy egész család... nagyon hamar lezúghat a lejtőn, és nem csak a ti, és a saját életét teszi tönkre, hanem vadidegenekét is (amitől, ha igaz a fenti elméletem, még lejjebb fog csúszni, hogy továbbra se kelljen éreznie a felelősséget).
2014. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!