Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, aki huszonévese...

Van itt olyan, aki huszonévesen visszaköltözött a szüleihez? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Egyetem alatt albérletben laktam, utána összeköltöztem a barátommal, viszont úgy néz ki hamarosan szakítok vele, mert meghalt a kapcsolatunk. Anyagilag nehéz lenne fenntartanom egy saját albérletet, gyakorlatilag az egész fizum arra menne rá. Így arra gondoltam, hazaköltözöm a szüleimhez. Nagyon rossz ötlet? Van aki így hazaköltözött? Milyen újra, már felnőttként a szülőkkel lakni?
2014. nov. 22. 12:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

"Vállaltam pluszmunkát" Hát persze mert pluszmunkát csak úgy vállal az ember. Gondolok egyet kimegyek a kertbe a "munka fához" amin a "munka csak úgy terem" és leszakítok 40 deka munkát még hogy legyen egy kis pluszmunka.


/ 26/F 5 hónapja munkanélküli /

2014. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Csakis attól függ, hogy jó vagy rossz döntés, hogy milyenek a szüleid, és milyen a kapcsolatotok.


Én sokáig éltem felnőttként otthon, a szüleim nem korlátoztak, egyenrangú félként tekintettek rám, nem vártam el hogy kiszolgáljanak, hanem fordítva: próbáltam a támaszuk lenni, átvállaltam, amit csak tudtam. Így működött.


Ha viszont korlátozó, hatalmaskodó szülőket kaptam volna, akkor nem működött volna.

2014. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!