Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha 17 éves lányotok...

Szülők! Ha 17 éves lányotok bejelentené, hogy megismert valakit a neten, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Támogatnátok? Vagy eltíltanátok?

Ítélkeznétek arra hagyatkozva, hogy veszélyes az interneten lévő ismerkedés?

Előre köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 23. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hol ismerkedjen? A fonóban?
2014. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Megismert valakit és kapcsolat bontakozik ki, erre céloztam.
2014. nov. 23. 22:44
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem tiltanám el és nem ítélkeznék, de megkérném, hogy legyen nagyon óvatos. Első találkozáshoz például mindenképpen válasszon valami forgalmas helyet. Ha találkozni akar vele, úgyis megteszi, felesleges tiltani.
2014. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Semmivel nem veszélyesebb, mint máshol.
2014. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Hat mondjuk biztonsagosabb mint drogosok kozt egy sikatorban ismerkedni... es ha kifog egy normalis palit akkor tokre nincs ezzel gond. Ez mar a 21. Szazad...
2014. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 23. 22:50
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Jó megismerte a neten, de élõben is beszélt vele ,vagy csak fotón látta?Mindenesetre nem engedném el egyedül a találkára.
2014. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, azon túl, hogy javasolnám, hogy első alkalommal mindenképp nyilvános helyen találkozzanak, a világon semmit. A helyzet semmiben sem különbözik attól, mint aki 30 éve társkereső hirdetésben ismert meg valakit... csak a technikai eszköz modernebb hozzá...
2014. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Szia. Én előszöris mindenképp leellenőrizném a srác adatlapját...a találkozó pedig olyan helyen legyen, ahová gyakran jár a lányod, vagy esetleg ismered a pincérnőt,stb... így biztos lehetsz benne hogy nem eshet baja, s ő sem fogja azt érezni hogy a boldogsága útjába állsz :) én ezeket az "óvintézkedéseket" mindenképp megtenném, hiszen az internet veszélyes hely, nem lehetsz biztos benne hogy pont az az ember ül a gép előtt aki a képről rádmosolyog.
2014. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Nos, annó én is megismertem valakit, akkor még nem a neten, hanem leveleztünk, igaz, nem 17 voltam, hanem 19.


A srácot a szülők és külföldi rokonok lecsekkelték (svéd volt a srác), és engedték a dolgot. Úgy értem, támogatták. 5 évet voltunk együtt. Én is többször voltam náluk, és ő is nálunk.


AZért ésszel, mert hazudni könnyű.

2014. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!