Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál ha a lányodnak...

Hogy reagálnál ha a lányodnak hirtelen sok pénze lenne minden ok nélkül, és nem mondaná el honnan van a plusz bevétel?

Figyelt kérdés
A sokat nem úgy értem hogy milliók, hanem minden hónapban lenne annyi plusz bevétele amiből ruhákat vesz, új laptopot, új telefont, elkezd fodrászhoz járni, hétvégére wellness hotelba megy... Miközben a fizetése csak 95 ezer körül van, eddig nélkülözött. Otthon lakik amúgy. Hiába kérdezősködsz nem mond semmit, mire gondolnál?
2014. nov. 30. 10:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem, 6-os, egyáltalán nem. De ha tisztességes és "erkölcsös" úton szerezne plusz pénzt (fordítás, cikkírás, befektetés, kreatív apróságok értékesítése...), szerinted miért titkolná?
2014. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem a szülő hibája, ha a lány nem mondja el, hogy mivel keres sok pénzt! A lány tudja, hogy a szülei nem örülnének neki.
2014. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj, úgy, hogy nincs gyereke, otthon lakik, nem kell sztem rezsit sem fizetnie, simán futja majd' 100 e-ből. Egyébként nem tudhatod, hogy nem vaterázik-e, fordításokat ad le, stb.
2014. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
Ha otthon lakik és nem kell vagy nem sokat kell rezsire kajára költeni, akkor nem biztos, hogy el kellett adnia a lelkét az ördögnek. Pl én most "vettem" egy 90ezres telefont egy forintért, és a meglévő előfizetésem 2000 forinttal lesz több. Laptopot is lehet 0 önerővel részletre. Ha van havi akár (mert tegyük fel ad le nektek belőle) 50ezre, abból már elég sok mindent ki lehet hozni. De ha megtudnám (bizonyosságot szereznék), hogy ribi lett, minimum kiraknám a lakásomból.
2014. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
Tele van a net "masszőrt keresünk,betanítunk" hirdetésekkel.Igen,masszírozni kell,inkább csak simogatni,fehérneműben és a végén "happy end"-et kér a vendég.12-15ezret adnak egy órára,de hallottam már 50 ezerről is(Váci utcában)
2014. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
33%
Milyen szekta ez?? Csak a 100% mindig, ha valaki eszetlenül ordítozik, hogy "Qwa, qwa"?? Hát ilyenkor szoktam elhagyni egy weboldalt. Mint például most is.
2014. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem fogsz hiányozni.
2014. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
64%
Igazad van, kedves utolsó! Én, aki jóindulatú választ adtam, lehúztak, mint a .art; aki meg lequrvázta szegény lányt, felértékelték. Ettől függetlenül nem változtatok a véleményemen. Kedves Anyuka, megértem, hogy nem akarod, hogy rossz útra térjen a lányod, de lehet, hogy csak azért nem akar válaszolni, mert megsértődött a feltételezésen. Idővel úgy is minden kiderül (az is, ami soha nem is létezett ;) ).
2014. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
28%
65 %-osnak adtam igazat.
2014. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%

"Tele van a net "masszőrt keresünk,betanítunk" hirdetésekkel.Igen,masszírozni kell,inkább csak simogatni,fehérneműben és a végén "happy end"-et kér a vendég.12-15ezret adnak"


Dehát ez is k.u.r.v.a.

2014. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!