Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel győzhetném meg édesanyám...

Mivel győzhetném meg édesanyámat, hogy engedjen el? Nem érdemeltem ki, hogy ne bízzon bennem.

Figyelt kérdés

Jó tanuló vagyok, az általános iskolát 4.5-ös átlaggal végeztem el, most pedig a város egyik jó hírű gimnáziumában vagyok elsős, tehát nem panaszkodhat arra, hogy nem tanulok, de nagyon úgy érzem, hogy csak arra vagyok jó neki, hogy dicsekedjen velem. Sosem voltak barátaim, sosem jártam el sehová, most viszont nagyon jó közösségbe kerültem. És az iskolában több évtizedes hagyomány (idén lesz a 26. meccs), hogy a két gimnázium között (két jónevű gimnáziumunk van) rendeznek egy focimeccset a városi sportcsarnokban. Évente egyszer van, gyakorlatilag mindenki ott lesz: a két iskola tanárai, a diákok, egykori diákok, stb. Mint említettem, sosem jártam sehová, most viszont nagyon el szeretnék menni, de anyukám nem szeretne elengedni, pedig tudja, hogy felnőtt felügyelete alatt leszünk, mindenki ott lesz. Emellett még az sincs, hogy későn lenne, vagy tanítási napokon... pénteken lesz 15 órakor, tehát ez is adott.


Mivel győzhetném meg, hogy elengedjen? Ti mit tennétek? 14 éves vagyok, ha ez számít, és csoportosan mennénk (20-30 fő...).


2014. dec. 1. 14:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Rágtam pár óráig anyukám fülét, hol nyíltan, hol burkoltan, végül sikerült. :) Mondtam, hogy még a tanárok is fognak focizni (nekik is van külön), és hogy két iskolányi tanár meg diák közt nem leszek veszélyben. Végül sikerült... hozzátettem, hogy az osztályfőnök is nyomatékosan megkért minket, hogy menjünk (ez tényleg igaz).


Köszi mindenkinek, zöld kezek mentek!

2014. dec. 1. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!