Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szöktetek el gyerekként vagy...

Szöktetek el gyerekként vagy kamaszként otthonról?

Figyelt kérdés
Ha igen, meséljetek róla!

2014. dec. 2. 18:23
 1/7 Scream85 ***** válasza:
100%
Én csak úgy szöktem el,h otthon büntiben voltam vmiért, de sunyiban ellógtam a mamámhoz, 1 utcával odébb. Aztán ebből lett pár hónapos mosolyszünet miattam anyu és a mama között :(
2014. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer 9 évesen valamin bedurciztam és világgá akartam menni. Kb. 10 perce vándorolhattam, miközben azon agyaltam, hogy ezért milyen nagyon ki fogok kapni, ha előkerülök, így visszafordultam. :)

34N

2014. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,15 èvesen..azóta sem mentem vissza.

35/F

2014. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 80-as években voltam tinédzser és egy csúnya veszekedés miatt (anyám agresszív alkoholista volt) elszöktem otthonról. 13 éves voltam egy olyan korban amikor nem sem mobil, sem internet, sőt vonalas telefonra is várni kellett, sokuknak az sem volt. Azon a napon dühömben elszöktem. Minden gyerek igyekszik ismerőshöz menni. Én sokáig bolyongtam a városban majd délután vonatra szálltam és Budapestről Debrecenbe utaztam. Nagymamám élt ott, gondoltam ő tuti tárt karokkal fog várni. Így is történt. Mivel se mobil, se telefon, se internet így amikor apám késő este a délutános műszakja után hazament csak a síró nővéremet találta otthon aki elmondta, hogy elszöktem anyu miatt. Apám egészen másnap délutánig járta Budapest városát, hátha egy ismerős helyen megtalál. Végül rendőrökhöz fordult. 3 napig kerestek. Majd megérkezett a levél amit a nagynéném írt apunak a nagymamám kérésére (mama csak olvasni tudott írni nem) Nagynéném megírta apunak, hogy hol vagyok, és hagyják, hogy 1 hétig maradjak még..1 hét után apum értem jött. Azt hittem meg fog verni, de nem.

Sok-sok év eltelt már azóta. Emlékszem pár éve amikor ünnepeltük apám 60-dik születésnapját a húgom megkérdezte tőle, hogy az elmúlt 60 évében melyik volt élete legboldogabb és legszomorúbb napja. A legszomorúbb napra az én elszökésem napját mondta. Mesélte, hogy az idős rendőr aki 3 nap keresés után meglátogatta aput, csak szomorúan rázta a fejét, hogy nem találtak meg. Apám akkor úgy érezte mintha egy kicsit belehalt volna a bánatba.. Rossz volt 20 évvel később hallgatni egy buta gyerekkori rossz döntésemet, végig sem gondolva, hogy másoknak mekkora fájdalmat okozok ezzel.

2014. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 15 évesen egy fesztiválra, ahova nem akartak elengedni. Úgy terveztem, hogy a fesztivál előtti este kimászom az ablakon, az akkori legjobb bartánőmékhez megyek, és másnap korán reggel elindulunk együtt a fesztiválra. Szerencsére a szüleim pont vendégségben voltak aznap este, így csak ki kellett sétálnom a kapun. Persze anyámék elég rövid idő alatt rájöttek, hogy hol vagyok, szerintem már másnap reggel. De nem jöttek értem, úgyhogy a fesztivál jó volt. Utána haza mentem, lett nagy ordibálás, anyám kidobott, mentem megint a barátnőmékhez, aztán a nagyszüleimhez pár napra. Aztán oda értem jöttek anyámék és megbeszéltük a dolgot. Nem mondom, hogy nem érte meg, mert maga a fesztivál kedves emlék, meg ez valamilyen szinten vízválasztó volt, de ha rágondolok, akkor a szüleim miatt azóta is nagyon rosszul érzem magam, pedig ez már 4 éve volt.
2014. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eloszor 14 eves korom elott 1 hettel. masodszor 15 eves multam es soha tobbet nem mentem vissza. De ez meg a regi rendszerben volt akkor konnyebben lehetett megelni egy fiatalnak is.
2015. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiniként kétszer szöktem el. Szerepeltem a csellengőkben is így felismertek. Felnőttként nem mentem vissza.
2016. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!