Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők hogy fogadják ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogy fogadják ha kiderül egy pasiról hogy az egész múltja egy hazugság?

Figyelt kérdés
Pl ha semmit nem tudni a szüleiről a családjáról, nem mesélt sokat és amit mondott az is csak az amit hallani akartak. És mivel nem tetszett neki hogy régen pl mindenki csak szivatta és sikertelen volt stb ezért elhatározta hogy új életet kezd, csináltatott magának egy új arcot hogy ne ismerjék fel, megváltoztatta a haját az öltözködését és elment pár ezer kilométerre az eredeti otthonától és ott ismerkedett meg egy nővel és nem mondta el neki ezeket a dolgokat és a nő azt hiszi hogy egy tök hétköznapi ember...
2014. nov. 27. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szembesülni kell a ténnyel, hogy hülyére vettek!
2014. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az amit eltitkolt... Ha mindenben hazudott, én mint nő, kivágnám a francba. Egy hazug ember hazugsággal teli életére hogy alapozhatnék egy kapcsolatot?

Ha kisebb dolgokat titkolt el, akkor azt próbálnám vele megbeszélni, hogy miért tette... Szóval nálam a helyzet súlyosságától függnek a fogadtatás... 25N

2014. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Koós Benji, akarom mondani Henrik???
2014. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont ilyeneken én is gondolkodtam már, hogy milyen lenne több ezer kilométerre odébb költözni, a rossz múltam mindenestül magam mögött hagyni, és egy teljesen új életstílust felvenni. :)


Ott összeismerkedni valakivel, egy szép lánnyal, és nem nagyon tálalgatni neki a múltat, hogy korábban egy elcseszett szerencsétlen flótás voltam. Nem hazudni neki, hanem csupán nem nagyon beszélni róla, s ha nagyon érdekli, akkor maximum címszavakban hogy itt meg ott éltem, itt születtem, ott laktam stb.


Szóval engem is érdekelne a hölgyek véleménye erről!

2014. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát van, hogy az őszinteség célravezetőbb.
2014. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is ezt tervezem...ez motivál a tanulásban a munkában és hogy sok pénzem legyen és egyszer csak "volt-nincs"

elhúztam valahová ahol senki nem ismer jobban élek új életet kezdek új arcal új emberekkel új lehetőségekkel.

2014. nov. 27. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt olvastam volna a későbbi válaszokra adott reagálásod, már akkor egyértelmű volt, hogy ezt tervezgeted. A plasztikázás, az új arc csináltatása halál felesleg. Ne gondold, hogy akik iskolában szekálnak, azok örökké üldözni fognak. Pár évig hanyagold Facebook-ot és más közösségi oldalakat, és hidd el, kutyának eszébe nem fogsz jutni. Mindenkinek meg lesz a maga élete a maga problémáival.


A múlt letagadása pedig morális oldalról baj, mert gerinctelen hazugságra alapozni a közös életet, de ezt még le lehetne ennyivel tudni. Nem kell mindenkinek rendesnek lennie. A gond inkább az, hogy moralizáláson túl eleve illogikátlanul rizikós és megint csak felesleges. Az egészet letudhatnád 2 perccel már az ismerkedésnél, mondván nézd, kamaszként még nem volt ennyi önbizalmam, szekáltak, nem voltam népszerű. Lány felfogja, talán kérdez kettőt és már mentek is a következő témára.


És ez nem leugatás meg kioktatás, hanem többszöri tapasztalat. Csak eleinte hajlamos az ember ezt ennyire fontosnak hinni vagy felfújni, pedig lényegtelen és semmit nem változtat azon aki mostanra vagy, illetve nálad majd később, aki a jövőben leszel. Csak magaddal szúrsz ki és teremtesz megoldandó gondokat. Az persze más kérdés, hogy ha abszolút üres fejű és felszínes tyúkkal kezdesz, annak lehet ilyen fontos, de akkor meg magadra vess amiért olyan nőt választasz.

2014. nov. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a baj ezekkel, amiket itt írsz? Változtatni kellett volna a múltban, miért nem tetted? Nálunk is volt első évben olyan, akit szívattak, de utána változott, észrevette talán, h miért kapja, s ő se kapta az ívet pl.

Akkor kellett volna kicsit kiállnod magadért, utólag már minek ez a sok hülyeség?

2014. nov. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, dolgozom mellette esti iskolába járok, nem a múlt sérelmei miatt teszem. Bár tény hogy nem voltam a suliban valami népszerű..de leginkább az zavar ahogyan a család és a rokonok is kezelnek engem..állandóan ki vagyok oktatva mindenben, csak a hibáimra hívják fel a figyelmet, ezért el fogok tűnni és kész..megpróbálom valóra váltani az álmaim nem kellenek hozzá.
2014. nov. 28. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező. 2-es vagyok, ismét... Tapasztalatból mondom, hogy jó döntés máshol új életet kezdeni, ahol nem ismernek. Én is így tettem, igaz nem élek túl messze a családomtól, csak 30 km-re, de ez is egy biztos távolság ahol nem vagyunk minden nap egymás légterében. A helyzet is hasonló volt, bennem is mindig csak a hibát látták, ha pedig valami jó történt ( sikeres vizsgák, záróvizsga, egy új bizonyítvány stb.), akkor azt sem kérdezték meg hogy milyen lett... Rosszul esett, hát úgy döntöttem hogy majd a távolból csodálhat a család, és a rokonság. Azóta jó a viszonyom mindenkivel, rájöttem hogy egyszerűen csak ütköztek a nézeteink, ezekből volt a sok konfliktus, ami a negatívumok kiemelésére lett kihegyezve.


A döntés tehát szerintem jó, de ha új helyen kezdesz új életet, azt teheted úgy is, hogy nem hazudsz, nem tagadod le a múltad. Egyszerűen ha megismersz valakit, annyit mondasz hogy nem voltam túl népszerű, átlagos voltam, nem éreztem magam ott jól ahol éltem, váltottam... Hazugságra ne építs, annak nincs értelme. :)


25N

2014. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!