Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eredendően életképtelen vagyok?

Eredendően életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Édesanyám ma jött látogatni. Olyan 1-2 hetente jön hozzánk unokázni.

Belépett, majd a következők történtek.


1, becsukogatta a konyhaszekrényeket,azt is megpróbálta,amit nem lehet,mert az ő által hozott konzervektől becsukhatatlan az ajtaja.


2, kihúzogatta az összes karácsonyi fényt


3, elfújta a karácsonyi illatgyertyát


4, megpróbálta visszaerőltetni a 4mm-es küszöbszélt a vécénél,ami kicsit fel van jőve,majd megkérdezte,h van-e itthon szög és kalapács.. az,hogy fém a küszöb,az nem zavarta..


5, mikor lementünk sétálni a kicsivel,rámszólt,h adjak rá sapkát és sálat , majd mikor leértünk, közölte,h izzad a gyerek,vegyem le róla a sálat legalább, majd mikor felértünk és kettőt köhintett a kicsi, rámrivallt,h miért vettem le róla a sálat


6, mondta,h séta közben menjünk el a piacra,vegyünk mandarint a gyerekeknek , elmentünk,megvettük,mikor hazaértünk leb*szott,h nem igaz,h nálam a piac a program a gyerekekkel.


7, elmondta,h lakástűz lesz a szikrázó égők miatt (led-esek ) , hogy olyan a konyha,mint a menekülttáborban, hogy a gyerek a küszöb alá fog szorulni vagy felszakítja vele a fejét (???) , hogy a tapéta fel fog gyulladni a gyertyától (üvegtartóban van,a faltól jó 15 cm-re), hogy 5 év gyereknevelés után azt sem tudom,hogy kell egy gyereket felöltöztetni (mikor mondtam,h ő mondta,hogy tegyem rá,vegyem le, szemforgatva mondta,h nehogymár neki kelljen következetesnek lennie).


Elfáradtam,kimerültem idegileg,ÉS NEM ÉRTEM!!! Tényleg enyire hülye vagyok az élethez?



2014. dec. 8. 14:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Hát ez az. Igen,teljesen igazad van,ő a mártír. Viszont ez,h ő már soha nem fog megváltozni..ezt bármennyire is tudom,mert tudom, a legszomorúbb dolog a világon számomra. Kései gyerek vagyok,ergo most 30 évesen van egy 67 éves anyám. És ha meghal, azzal a tudattal kell leélnem az életem,ami nem lesz kevés időtartam, h a büdös életben nem tudtam megfelelni a saját anyámnak. Bármennyire is tisztában van az eszem azzal,h ez messze nem az én hibám,mert ha fejreállnék se lennék elég jó, a lelkem ezen fogja magát enni mindig,ahogy most is. Vannak dolgok,amik olyan mélyen beleívódtak az emberbe,h nem tudja magát függetleníteni tőlük...

2014. dec. 8. 14:32
 12/26 A kérdező kommentje:

10-es!


Ha a te anyukád is (neadjisten) ez a típus,akkor tök mindegy,hol vállalsz gyereket. Ami a tied ,az az enyém alapon ugyanezt fogja eljátszani. Én 1 évvel az első gyerekem születése előtt már külön éltem. Szerinted ez számít vmit? Ha egy anya ennyire..ennyire..ennyire ilyen..(nem tudok jelzőt) , soha nem fog vendégként viselkedni nálad, csak egy másik gyerekszobának fogja nézni a lakásod. ŐSzintén kívánom,h a te édesanyád ne ilyen legyen,hanem egy olyan ember, aki képes a gyermekét egy másik ,különálló személynek tekinteni,nem pedig örökké pulyának...

2014. dec. 8. 14:36
 13/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Minden tiszteletem a Tiéd! Ezt szó nélkül kibírni, az maga az önuralom!

Sem férjem, sem gyerekem nincsen, sőt egy darabig egyik sem lesz! De sem a saját, sem pedig a párom Anyukájának ezt nem engedném meg! A nevelésed a saját családod alapításakor véget ért! Maximum tanácsot adhat vagy ha kéred és megköszönöd segíthet, de ezek amiket leírtál túlmennek az emberi viselkedés határán! Én nem ezt a viselkedést láttam az Anyukám és nagymamám kapcsán! Remélem mikor mi odaérünk akkor sem ez lesz! Pihend ki a kedves Nagymamát!

2014. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kemény leszek, de én ezt tenném: szard le a lelkivilágát. Mondd el, hogy a te lakásod, a te gyereked, és ne ugasson bele. Ő is berendezhetett magának egy lakóhelyet, ő is felnevelt téged, neked is megvan a jogod mindehhez.
2014. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hmm.. az ő édesanyja meghalt nagyon korán, mindig el is mondja,h mit nem adna érte,ha még lenne,és mennyire hallgatna rá. Anyu 16 évesen már külön élt, és bármi terve volt,az anyja azt mondta rá,h jól van,kislányom, a te dolgod. El is cseszte az életét. Gondolom,most ezt szeretné behajtani rajtam..vagy nem tudom..
2014. dec. 8. 14:40
 16/26 Andi80018 ***** válasza:

Skizóóó:-) Ne menjen, csak kéthetente egyszer.

Én tuti megmondnám. Az én anyám is nagyon durva, sajnos, ezért havonta egyszer jön, az pont elég.

2014. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha jön anyukád unokázni, akkor hagyd őket kettesben, menj el addig vásárolni vagy bármilyen ügyet intézni stb... Ha meg nincs más dolgod, akkor küld el vele egyedül sétálni. Aztán csináljon amit akar a gyerekkel, ha túlfélti gond biztos nem lesz.
2014. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Az nem pálya. Mert velem is kell időt tölteni. A mai együttidőtöltés is arról szólt,h gondolkodjak el azon,h a nagyobbik gyereknek miért ilyen szomorúak a szemei az ovis fótózás képein. Mert ez a gyerek boldogtalan,és nem érti,h én miért nem látom...
2014. dec. 8. 14:50
 19/26 A kérdező kommentje:
Várjatok,ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Meg kell osztanom. Ugye mondta,h a gyereknek szomorú a szeme a képen.. erre felhív, h majd megtanítja csücsöríteni,hogy olyannak tűnjön a képen,mintha nagyinak küldene puszit.. Most komolyan,ez már csak szerintem beteg???
2014. dec. 8. 15:22
 20/26 anonim ***** válasza:
Tutira beteg!
2014. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!