Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám életképtelen gyereket...

Anyám életképtelen gyereket nevelt. Miért csinálhatta ezt? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A húgomról beszélek. Én mindig is talpraesett voltam, engem nem tudtak nagyon korlátozni, szerintem et próbálja anya kiélni a húgomon.

Mesélek egy picit... A húgom 14 éves, anya köti be a cipőfűzőjét, ő mossa meg a haját, ő törli meg fürdés után, ő szed neki kaját, ő rakja be a mikróba, és még sorolhatnám! A húgom ezeket nem is akarja megcsinálni!

Múltkor megemlítettem neki, hogy talán 14 évesen már leborotválhatná a hónalját és a lábát, mert nagyon hosszú fekete szőrös. Erre ő is meg anya is nekem esett, hogy hogy képzelem ezt, hogy ő még csak 14, minek leborotválnia.

Semmilyen dolgába nem lehet beleszólni, szinte egész nap csak eszik és netezik. Nagyon kövér, de ne piszkáljam, szóba se hozzam a súlyát, mert szegényke bblablabla.

Szinte már hozzá sem lehet szólni, mint valami porcelánbaba!


Nagyon unom már ezt. Anya panaszkodik, hogy egész nap a húgom körül ugrál, de mikor mondom, hogy akkor talán hagyd, hogy egyedül csinálja, akkor jön a szöveg, hogy jaj nem kell, megcsinálja , gyorsabban kész van..


2013. júl. 4. 19:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még a zokniját sem tudja felvenni.
2013. júl. 4. 19:58
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy ilyen lányt. 18 évesen kiszabadult otthonról, külföldi ösztöndíjjal. Addig kb. 140 kilós volt, az egy év alatt normál súlyúra fogyott! Senki nem akarta elhinni, hogy az tényleg ő, annyit változott.


Valószínűleg a húgodnak is szüksége lesz egy ilyen drasztikus leválásra, ha egészséges felnőtté szeretne válni. Ha ez nem sikerül, valószínűleg sosem lehet boldog a túlféltés miatt. :( A hormonjai már így is valószínűleg nincsenek rendben a túlsúlytól, a vastag fekete szőr egy tinin elég aggasztó jel ilyen irányban. :(((

2013. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
ez most komoly?!
2013. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A zokniját nem tudja felvenni? Remélem, ez csak vicc és csak érzékeltetni akartad vele, mennyire ügyetlen. 14 évesen ez durva.
2013. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2.: az a baj, hogy nincs is igénye arra, hogy saját magának mossa meg a haját, vagy bármit csináljon egyedül!
2013. júl. 4. 20:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a fenekét is anyukád törli ki? Biliről leszokott már? Ide szerintem orvos kéne, méghozzá anyukádnak.
2013. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Esküszöm, hogy nem tudja felvenni a zokniját!!

Mindig olyan cipőt kell neki venni, amit hordhat zoknival, mert tesiórára kell zokni.

2013. júl. 4. 20:05
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Letörli fürdés után?A lányban nem alakult ki a minimális szégyellőség?Mert oké,hogy a szüleink előtt nem kell szégyelni magunkat,de az már nem okl,hogy ő törli fürdés közben..14 éves,8.-as lány...hát sok mindent magának kellene már megcsinálni.Ez már nem normális,ez egy elkényeztetett anyuci pici lánya típus.

íegyébként se pszichológus nem kell,se senki,nem hiszem el,hogy nincs egy barátnője se,aki nem képes neki elmondani,hogy "te figyelj,milyen ciki,hogy anyád töröl meg anyád adja rád a zoknit"..

Mondd anyádnak,hogy változtasson,nem lesz ettől a kislányának semmi baja,sőt ez az egészséges!!Hagyja ott..stb.


17/L

2013. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Hát elég türelmes lehetsz ha ilyeneket el tudsz viselni..

Szerintem anyukádnak nem szabadna ennyire magához láncolni a húgodat ... semmi nem fog így menni az életbe :( osztálytársamnak a mostoha testvére volt ilyen mondjuk ő 4 osztályos volt de fürdetni kellett őt ,szó szerint be kellett cipelni a kádba és kivenni onnét és berakni az ágyába csakis ágyba evett , ha már nem úgy volt a párna ahogy neki jó lenne meg kellett igazítani szó szerint ezt csinálta ...

Szerintem el kellene menni valami orvoshoz , mert ez így nem jó . :( Ha most 14 éves gondolom már csak vannak tervei , hogy milyen iskolába megy tovább vagy ment tovább nem ?

2013. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én hangosan nevetek! Ez komoly? Ilyen van?

Haját megmossa? Megtörli? Esetleg ha mensizik a betétjét is kicseréli? Gondolom most megy majd gimiben, ott majd szegény meg fogja szívni, mert csesztetni fogják a többiek! A szőr miatt is, meg az önállótlansága miatt is!

Anyád a hibás! Ez beteges!

2013. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!